Barry Keoghan stara się o rolę w "Crime 101". Ma to być kryminał utrzymany w duchu "Gorączki"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Barry+Keoghan+stara+si%C4%99+o+rol%C4%99+w+%22Crime+101%22.+Ma+to+by%C4%87+krymina%C5%82+utrzymany+w+duchu+%22Gor%C4%85czki%22-155878
Barry Keoghan stara się o rolę w "Crime 101". Ma to być kryminał utrzymany w duchu "Gorączki"
źródło: Getty Images
autor: Pascal Le Segretain
Barry Keoghan stara się o rolę w produkowanym przez Amazon MGM Studios kryminale "Crime 101". Film, będący adaptacją opowiadania Dona Winslowa, ma trafić na ekrany kin w przyszłym roku.

Barry Keoghan w "Crime 101"?


Szczegóły fabuły "Crime 101" trzymane są w tajemnicy, nie wiadomo też, o jaką rolę stara się Barry Keoghan. W oficjalnym opisie literackiego oryginału możemy przeczytać:

Policja łączy serię kradzieży drogocennej biżuterii, która ma miejsce na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, z działalnością kolumbijskich karteli. Detektyw Lou Lubesnick ma jednak inny pomysł na rozwiązanie zagadki. Skupia swoje działania na jednym złodzieju.

Film określany jest jako kryminał utrzymany w duchu "Gorączki" Michaela Manna. Za sterami produkcji stoi Bart Layton, który napisał scenariusz wspólnie z Peterem Straughanem. Gwiazdą projektu ma być Chris Hemsworth. O rolę stara się także Mark Ruffalo. Przeczytaj: Mark Ruffalo stara się o rolę w kryminale "Crime 101". Zagra z Chrisem Hemsworthem?

Skąd znamy Barry'ego Keoghana?


Występ w "Duchach Inisherin" przyniósł Barry'emu Keoghanowi nagrodę BAFTA oraz nominacje do Oscara i Złotego Globu. W swojej filmografii ma wiele interesujących ról. Mogliśmy go zobaczyć m.in. w "Zabiciu świętego jelenia" Yórgosa Lánthimosa, "Dunkierce" Christophera Nolana, "Batmanie" Matta Reevesa, widowisku "Eternals", "SaltburnEmerald Fennell oraz serialach "Czarnobyl" i "Władcy przestworzy". Aktualnie jego filmografię zamyka wyreżyserowany przez Andreę Arnold dramat "Bird", który zadebiutował na tegorocznym festiwalu w Cannes.

Filmy z Barrym Keoghanem w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinki podcastu Mam parę uwag, w których Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmach z Barrym Keoghanem – "Duchach Inisherin" i "Saltburn".

Zobacz zwiastun "Saltburn"


W "Saltburn" Barry Keoghan wciela się w Olivera Quicka, ubogiego studenta Oxfordu, który nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z wywodzącym się z arystokratycznego rodu Feliksem Cattonem (Jacob Elordi). Zaprasza on go na wakacje do swojej posiadłości. Zobaczcie zwiastun: 

 

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones