Benedict Cumberbatch gra z WOŚP! Wylicytuj zdjęcia z autografem aktora i pomóż nam walczyć z sepsą!

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bendict+Cumberbatch+gra+z+WO%C5%9AP+Wylicytuj+zdj%C4%99cia+z+autografem+aktora+i+pom%C3%B3%C5%BC+nam+walczy%C4%87+z+seps%C4%85-149525
Benedict Cumberbatch gra z WOŚP! Wylicytuj zdjęcia z autografem aktora i pomóż nam walczyć z sepsą!
źródło: Getty Images
autor: Chelsea Guglielmino
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wciąż gra! Na jednej z aukcji możecie wylicytować zestaw kolekcjonerskich zdjęć Benedicta Cumberbatcha z autografem aktora – znajdziecie ją TUTAJ. Wspomóż 31. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i pomóż nam walczyć z sepsą!

Kolekcja zdjęć Benedicta Cumberbatcha z autografem aktora. Weź udział w aukcji WOŚP


29 stycznia odbył się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wciąż trwają jednak aukcje, w których możecie wspomóc tę inicjatywę. Jeszcze przez dwa dni (do niedzieli, 12 lutego) możecie licytować zestaw zdjęć Benedicta Cumberbatcha z autografem aktora. W opisie czytamy: 

Zdjęcia w ramie przedstawiają kreacje aktora w filmach takich jak "Sherlock", "Zniewolony", czy serialu BBC "The Hollow Crown" oraz jego profesjonalne fotografie. Z tyłu załączony jest certyfikat autentyczności. Plomby, jak widać na zdjęciach, są całe. Rama posiada bardzo drobe uszkodzenia. Jedno z nich to okrągłe wyszczerbienie po prawej stronie, około połowy wysokości – jest to wynik wynoszenia przedmiotu z auta. Pozostałe uszkodzenia są malutkie i znajdują się na brzegach ramy. Trzeba się naprawdę przyjrzeć, żeby je dostrzec. 

Przedmiot został podarowany Sztabowi #4369 Birmingham przez osobę prywatną. Zapraszamy do licytowania!

Aukcję znajdziecie TUTAJ

Nie tylko Sherlock i Doktor Strange Najważniejsze role Benedicta Cumberbatcha


Najsłynniejsze role role Benedicta Cumberbatcha to Sherlock Holmes z serialu BBC oraz doktor Stephen Strange z widowisk MCU. Wcielił się w tę rolę w takich filmach jak "Doktor Strange", "Thor: Ragnarok", "Avengers: Wojna bez granic" i "Avengers: Koniec gry", a ostatnio "Spider-Man: Bez drogi do domu" i "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Jego głos mogliśmy usłyszeć także w kilku odcinkach serialu "A gdyby...?", który opowiada alternatywne historie z uniwersum Marvela. Uznanie krytyków i sympatię publiczności przyniosły mu role w takich filmach jak "Gra tajemnic" i "Psie pazury", za które był nominowany do Oscara, "Piąta władza", "Sierpień w hrabstwie Osage", "W ciemność. Star Trek", "Hobbit: Pustkowie Smauga", "1917" czy serialu "Patrick Melrose". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones