Niedawno informowaliśmy o tym, iż do kinowego uniwersum Marvela dołączył
Benicio Del Toro. Teraz dowiadujemy się, że jego debiut nastąpi szybciej, niż się tego spodziewaliśmy, bo już w tegorocznym widowisku
"Thor: Mroczny świat".
Taką informację ujawnił w jednym z ostatnich wywiadów
Clive Russell. W
"Thorze" wciela się on w nordyckiego boga Tyra. W wywiadzie podał, iż grał w jednej ze scen właśnie z
Del Toro. Niestety nie ujawnił szczegółów, więc wciąż nie wiemy, kogo aktor ma grać w filmach Marvela.
Przypomnijmy, iż
Del Toro ma być jedną z gwiazd
"Guardians of the Galaxy". Według niepotwierdzonych spekulacji ma wcielić się w postać Kolekcjonera, jednej z najstarszych istot we wszechświecie.