Benicio Del Toro w nowym filmie twórcy "Magnolii". W obsadzie także Leonardo DiCaprio

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Benicio+Del+Toro+w+nowym+filmie+tw%C3%B3rcy+%22Magnolii%22.+W+obsadzie+tak%C5%BCe+Leonardo+DiCaprio-156097
Benicio Del Toro w nowym filmie twórcy "Magnolii". W obsadzie także Leonardo DiCaprio
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Dziennik "The Hollywood Reporter" ujawnił, że laureat Oscara Benicio Del Toro dołączył do obsady nowego niezatytułowanego na razie filmu Paula Thomasa Andersona. Aktor wystąpi u boku Leonardo DiCaprio i Seana Penna.  

Co wiemy o nowym filmie Paula Thomasa Andersona?Choć prace na planie rozpoczęły się na początku roku, przed twórcami jeszcze wiele dni zdjęciowych. Ekipa kończy właśnie realizować sceny w Kalifornii. Po krótkiej przerwy filmowcy przeniosą się do Teksasu, Meksyku i Kolorado. Premierę zaplanowano na 8 sierpnia 2025 roku.

GettyImages-1492006222.jpg Getty Images © Stephane Cardinale - Corbis


Fabuła filmu trzymana jest na razie w tajemnicy. Nieoficjalnie mówi się jednak, że w trakcie prac nad scenariuszem Anderson inspirował się powieścią Thomasa Pynchona "Vineland" oraz komedią science fiction "Komornicy". Będzie to największa produkcja w całej dotychczasowej karierze twórcy "Aż poleje się krew". Jej budżet szacowany jest na 175 milionów dolarów. Na ekranie nie zabraknie m.in. pościgów samochodowych oraz eksplozji. W obsadzie znaleźli się także Regina Hall, Alana Haim, Teyana Taylor oraz Chase Infiniti.

Benicio Del Toro: najnowsze filmyBenicio Del Toro mogliśmy ostatnio zobaczyć w kryminale "Gad" z 2023 roku. Aktor zakończył niedawno zdjęcia do nowego filmu Wesa Andersona - mrocznej szpiegowskiej opowieści "The Phoenician Scheme".

Przypomnijmy, iż Del Toro i Paul Thomas Anderson pracowali ze sobą wcześniej przy "Wadzie ukrytej" z 2014 roku. Poniżej możecie obejrzeć jej zwiastun.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones