Byłe widowisko szykowane dla Taylora Lautnera powraca dzięki autorowi "Thora 2"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/By%C5%82e+widowisko+szykowane+dla+Taylora+Lautnera+powraca+dzi%C4%99ki+autorowi+%22Thora+2%22-97875
Mattel nadal chce kinowego filmu aktorskiego "Max Steel". Właśnie dogadała się z Dolphin Entertainment. Znaleziono też nowego scenarzystę. Został nim Christopher Yost ("Thor: Mroczny świat").

W przeszłości projekt chciał zrealizować Paramount. Do roli tytułowej szykował się Taylor Lautner. Film nie doczekał się realizacji, a Mattel dało zgodę na serial animowany.

Sprzedaż lalek ruszyła w 1999 roku. Już rok później pojawił się serial animowany inspirowany figurką. Josh McGrath był 19-letnią gwiazdą sportów ekstremalnych. Po śmierci rodziców wychowywany był przez partnera biznesowego ojca będącego w rzeczywistości agentem kontrwywiadowczej organizacji N-Tek. Pewnego dnia siedziba firmy zostaje zaatakowana przez złowrogą agencję. Josh zostaje schwytany i wystawiony na działanie nanomaszyn, które wnikają w jego ciało i pobierają z niego energię. Kiedy wyssą z niego wszystko, chłopak zginie. Jego przybrany ojciec postanawia go uratować, ładując go energią transfazową. Chłopak przeżył i nabrał nowych mocy. Jako Max Steel zaczyna pracować dla N-Tek. Jego zadaniem jest rozprawienie się ze złoczyńcami.
Udostępnij: