Constantine został pokonany

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Constantine+zosta%C5%82+pokonany-111817
Znamy już los serialu "Constantine". I nie jest to dobra wiadomość dla fanów programu. Twórcom nie udało się znaleźć dla bohaterów nowego domu. Oznacza to, że projekt ostatecznie trafia do kosza.Przypomnijmy, że serial został zrealizowany na zamówienie stacji NBC. Pojawił się tam w jesiennej ramówce. Niestety jego widownia okazała się niewystarczająca dla kanału i już w listopadzie produkcja show została wstrzymana. NBC zdecydowało się, że pierwszy sezon będzie miał 13 odcinków, a nie planowanych 20. Stacja nie zdecydowała się też na zamówienie drugiego sezonu.

Długo wydawało się, że "Constantine" może mimo wszystko pozostać przy życiu. Twórcy starali się znaleźć dla projektu nowy dom. Mówiło się nawet o możliwości "łagodnego rebootu", gdyby projekt trafił do oferty któregoś z kanałów telewizji kablowej. Ostatecznie okazało się, że nie ma chętnych na ratowanie serialu. Z tego też powodu kontrakty z obsadą i twórcami zostały rozwiązane, o czym poinformował Daniel Cerone.

Jakiś czas temu pojawił się pomysł, by postać Constantine'a trafiła do "Arrow". Na razie nie wiemy, czy i ten pomysł również został porzucony.