Crossover Transformers/G.I. Joe ma scenarzystę

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Crossover+Transformers+G.I.+Joe+ma+scenarzyst%C4%99.+To+autor+%22Jurassic+World%22+i+%22Kong%3A+Wyspa+Czaszki%22-156081
Crossover Transformers/G.I. Joe ma scenarzystę
Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Paramount Pictures szykuje się do realizacji widowiska, w który spotkają się Transformers i G.I. Joe. Teraz projekt zyskał scenarzystę.

Specjalista od wielkich widowisk szykuje fabułę crossoveru Transformers/G.I. JoeStudio wybrało na autora fabuły Dereka Connolly'ego. Specjalizuje się on w dużych hollywoodzkich produkcjach. Ma na swoim koncie prace nad scenariuszami do takich filmów jak: "Jurassic World" i "Jurassic World: Upadłe królestwo", "Kong: Wyspa Czaszki" oraz "Pokémon Detektyw Pikachu".


Oczywiście na chwilę obecną nie wiemy nic o fabule. Jest jednak pewne, że bazować będzie na ostatniej scenie widowiska "Transformers: Przebudzenie bestii". W niej to bohater grany przez Anthony'ego Ramosa spotyka agenta (granego przez Michaela Kelly'ego) powiązanego z uniwersum "G.I. Joe".

W planowanym widowisk ma się podobno pojawić Chris Hemsworth. Aktor jest już związany z uniwersum Transformers. Użyczył bowiem głosu Optimusowi Prime'owi w animacji "Transformers: Początek".

Zwiastun filmu "Transformers: Początek"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones