Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Cztery+seriale+w+%C5%9Bwiecie+%22Gry+o+tron%22-122965

Cztery seriale w świecie "Gry o tron"

  • Deadline
  • autor: mp
  • Seriale
HBO w końcu ogłosiło, jak zamierza kontynuować markę "Gra o tron" po tym, jak serial dobiegnie w przyszłym roku końca. Po prostu zrobi kolejny osadzony w tym samym świecie. A dokładniej "kolejne", ponieważ stacja nie zamierza się ograniczać.

jon-snow-1489442881.jpeg


Szefowie stacji ogłosili bowiem, że rozpoczęto prace nad aż CZTEREMA serialami rozgrywającymi się w Westeros, Essos, Sothoros i Ulthos. Wiemy już nawet, kto będzie pracował nad fabułą poszczególnych projektów.

Serial 1 - Max Borenstein ("Kong: Wyspa Czaszki")

Serial 2 - Jane Goldman (cykl "Kingsman") i George R.R. Martin

Serial 3 - Brian Helgeland ("Green Zone")

Serial 4 - Carly Wray ("Mad Men") i George R.R. Martin

Dla fanów "Pieśni lodu i ognia" udział Martina musi być raczej złą wiadomością. Oznacza bowiem mniej czasu na kończenie literackiego cyklu.

HBO nie ujawnia, czy seriale są spin-offami, prequelami czy też sequelami. Nie wiadomo też, kiedy trafią do produkcji. Stacja podkreśla też, że nie wszystkie mogą zostać zrealizowane. Decyzje w tej sprawie będą podejmowane indywidualnie, kiedy każdy z projektów będzie miał gotowy scenariusz.

***

Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.

zobacz też: