Eli Roth szykuje połączenie filmu i gry wideo

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Eli+Roth+szykuje+po%C5%82%C4%85czenie+filmu+i+gry+wideo-136292
Eli Roth ("Życzenie śmierci", "Hostel") i studio 3BlackDot przygotowują projekt "Clownpocalypse", który będzie połączeniem filmu fabularnego, gry wideo i serii krótkometrażówek.

GettyImages-1167687293.jpg Getty Images © Michael Kovac

Pomysłodawcami fabuły są producenci - Roth i James Frey - a scenariusz ma napisać Philip Gelatt ("Miłość, śmierć i roboty"). Trwają poszukiwania reżysera.

Współpraca z Jamesem Freyem i 3BlackDot to świetna zabawa. Na każdym kroku, od grafik koncepcyjnych po gameplay, żaden pomysł nie jest dla nas zbyt szalony, a oni realizują go na najwyższym poziomie, zdradził Roth. Od lat ludzie mówią mi "nie da się tego zrobić w grze, to zbyt szalone". I wreszcie znalazłem partnerów, którzy chcą pójść krok dalej. Mam wrażenie, że tworzymy grę, film i doświadczenie bez nadzoru studia, które każe nam się ograniczać. Tylko tak można stworzyć coś niezwykłego i pamiętnego. Czeka was wielkie, zabawne i przerażające wydarzenie - zarówno dla graczy, kinomanów, jak i ludzi, którzy lubią eventy na żywo.

Na pełne doświadczenie "Clownpocalypse" złoży się film fabularny, towarzysząca mu gra wideo na konsole z komponentem na smartfony oraz "live event" doświadczalny za pośrednictwem internetu.
Udostępnij: