Fiennes, Hall, Strong w nowym filmie autora "Kalwarii"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Fiennes%2C+Hall%2C+Strong+w+nowym+filmie+autora+%22Kalwarii%22-128130
John Michael McDonagh ("Kalwaria") szykuje nowy film. Projekt nosi tytuł "The Forgiven" i jest ekranizacją powieści Lawrence'a Osborne'a wydanej w Polsce pod tytułem "Przebaczenie".


Projekt może pochwalić się znakomitą obsadą. Główne role zagrają bowiem: Ralph Fiennes ("Ave, Cezar!"), Rebecca Hall ("Professor Marston and the Wonder Women"), Mark Strong ("Deep State") i Saïd Taghmaoui ("Wonder Woman").

Noc, pogrążone w mroku pustkowie, wyboista, niemal dzika droga. David i Jo, angielskie małżeństwo, jadą na przyjęcie, organizowane przez znajomych w rezydencji położonej na środku marokańskiej pustyni. Kilka wypitych drinków i kłótnia, do której dochodzi między nimi, sprawiają, że David traci koncentrację. Nie może w porę zahamować, gdy na drodze pojawia się dwójka ludzi. Jeden z młodych mężczyzn ginie na miejscu.

Kiedy para dociera do celu swojej podróży, przyjęcie trwa. Ciało mężczyzny zostaje ukryte na tyłach domu do przyjazdu policji. Ustosunkowani gospodarze mają pomóc w zatuszowaniu sprawy. Lokalna społeczność, już wcześniej zbulwersowana zachowaniem zblazowanego towarzystwa, przestaje jednak z pokorą i milczeniem akceptować obecność europejskich turystów. [notka wydawcy]
Udostępnij: