Zdjęcia do "Avengers 5" już w przyszłym roku? Benedict Cumberbatch odpowiada

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Filmowy+Doktor+Strange%2C+Benedict+Cumberbatch%2C+ujawnia%2C+kiedy+wejdzie+na+plan+widowiska+%22Avengers+5%22-156191
Zdjęcia do "Avengers 5" już w przyszłym roku? Benedict Cumberbatch odpowiada
Choć "Avengers 5" wciąż nie mają - oficjalnie ogłoszonego - reżysera, to wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do niego zaczną się szybciej niż później. Tak przynajmniej wynika ze słów Benedicta Cumberbatcha.

Benedict Cumberbatch kocha Doktora Strange'aAktor udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiadał o swojej wielkiej miłości do postaci Doktora Strange'a. Twierdzi, że uwielbia grać tę postać, że wcielanie się w supebohatera sprawia mu olbrzymią przyjemność. I dlatego nie może doczekać się, aż w przyszłym roku wejdzie na plan "Avengers 5", by znów go zagrać.

Tak. Benedict Cumberbatch zupełnie mimochodem potwierdził, że zdjęcia do widowiska "Avengers 5" mają ruszyć w przyszłym roku.


Co się dzieje z "Avengers 5"?Tymczasem o widowisku "Avengers 5" wciąż tak naprawdę nic nie wiemy. Projekt pierwotnie miał powstać jako "Avengers: The Kang Dynasty". Po wyroku skazującym Jonathana Majorsa za pobicie partnerki, Marvel postanowił jednak zmienić wizję widowiska.

Na chwilę obecną nie wiemy, jaka jest nowa wizja filmu. Podobno Michael Waldron, który wcześniej pracował nad fabuła widowiska "Doktor Strange w multiwersum obłędu", skończył pisanie najnowszej wersji scenariusza.

Studio jednak wciąż musi znaleźć odpowiednią osobę do wyreżyserowania "Avengers 5". Plotki wskazują jako głównego kandydata Shawna Levy'ego, którego "Deadpool & Wolverine" ma według aktualnych prognoz pobić tegoroczny rekord otwarcia w amerykańskich i światowych kinach.

Zwiastun filmu "Doktor Strange w multiwersum obłędu"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones