Gdy odwet staje się grą na śmierć i życie

https://www.filmweb.pl/news/Gdy+odwet+staje+si%C4%99+gr%C4%85+na+%C5%9Bmier%C4%87+i+%C5%BCycie-138708
Pełen napięcia thriller i jednocześnie dowcipna historia czterech krańcowo różnych dziewcząt, które połączyły siły, aby odegrać się na szkolnych prześladowcach. Nie przewidziały jednak, że gra stanie się bardzo ryzykowna i przysporzy im śmiertelnych wrogów...


"Odwet" to połączenie "Pretty Little Liars" z "Całkiem zabawną historią". Serial na podstawie książki dostępny jest na platformie Netflix.

Bree, Olivia, Kitty i Magot nie mają ze sobą nic wspólnego – a przynajmniej tak właśnie mają myśleć uczniowie i pracownicy ich elitarnego liceum. Dziewczyny mają różne życiowe cele, innych przyjaciół i diametralnie odmienne style życia. Łączy je jedno: wszystkie należą do Nie Wkurzaj Się, tajnego stowarzyszenia, które anonimowo bierze odwet na szkolnych prześladowcach, złośliwych koleżankach i wrednych nauczycielach.

Kiedy ostatni cel ich zemsty zostaje znaleziony martwy z zakrwawioną kartką z napisem NWS w dłoniach, do dziewczyn dociera, że wcale nie są tak anonimowe, jak im się wydawało. I że teraz ktoś chce wziąć odwet na nich Pojawiają się kolejne wskazujące na NWS poszlaki, policja zawęża krąg podejrzanych... i dziewczyny mają naprawdę wiele do stracenia.

"Odwet" gwarantuje czytelnikowi mocne wrażenia z dozą czarnego humoru w iście filmowej oprawie. Książka Gretchen McNeil to dobrze skonstruowany thriller z wciągającą fabułą i galopującą akcją.

To pierwszy tom dylogii "Nie Wkurzaj Się". Drugi, zatytułowany "Zemsta", ukaże się już jesienią 2020 r.

Dane wydawnicze:
Wydawnictwo IUVI | Autor: Gretchen McNeil | Format: 135 x 205 mm | s. 356 | Cena: 34,90 |
ISBN 978-83-7966-062-9| Data premiery: 29.07.2020 | Wiek 14+ | www.iuvi.pl

Recenzje:
Opowieść o zemście, morderstwie, chaosie i charakterystyczny dla Gretchen McNeil cierpki humor? Poproszę! Gretchen udowadnia, że odwet to danie, które najlepiej smakuje na zimno. I martwo. Czytelnicy zostaną błyskawicznie wessani do tego niebezpiecznego, intrygującego świata, a po skończeniu lektury będą czekać niecierpliwie na ciąg dalszy.
Jessica Brody, autorka bestsellera "52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca"

"Odwet" to thriller, przy którym niecierpliwie przewraca się kartki i obgryza z nerwów paznokcie – pełen świetnie zarysowanych, intrygujących postaci na tle bezwzględnego świata współczesnego liceum. Czekam na drugą część!
Katie Alender, autorka serii "Złe dziewczyny nie umierają"

"Odwet" po mistrzowsku łączy napięcie i czarny humor, po raz kolejny udowadniając, że Gretchen McNeil to królowa thrillerów dla młodego czytelnika.
Heather Socks i Jessica Morgan, założycielki Go Fug Yourself

O autorce:
Gretchen McNeil jest zawodową śpiewaczką operową, występowała także w cyrku i podkładała głos w filmach, obecnie zaś zajmuje się pisarstwem. Napisała kilka thrillerów dla młodych czytelników, w tym: "Odwet" i "Zemstę", "3:59", "Possess" oraz "Ten" (na jego podstawie powstał film). Jest także autorką komedii młodzieżowej "I'm Not Your Manic Pixie Dream Girl" i powieści stanowiących połączenie horroru i komedii: "#MurderTrending", "#MurderFunding" i "#NoEscape". Adres jej strony internetowej: www.gretchenmcneil.com.

Strona internetowa Wydawnictwa IUVI: www.iuvi.pl
Fanpage Wydawnictwa IUVI: https://www.facebook.com/WydawnictwoIUVI/
Informacja sponsorowana
Udostępnij: