Zagadka rozwiązana! Giancarlo Esposito spotka nowego Kapitana Amerykę

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Giancarlo+Esposito+w+uniwersum+Marvela.+Zobaczymy+go+w+filmie+%22Kapitan+Ameryka%3A+Nowy+wspania%C5%82y+%C5%9Bwiat%22-155891
Zagadka rozwiązana! Giancarlo Esposito spotka nowego Kapitana Amerykę
źródło: Getty Images
autor: Leon Bennett
Niedawno Giancarlo Esposito, aktor mający na swoim koncie kultowych złoczyńców w serialach "Breaking Bad" i "The Mandalorian", potwierdził, że dołączył do MCU. Nie ujawnił jednak, w której produkcji wystąpi. Teraz zagadka została rozwiązana.

Esposito nowym złoczyńcą. W widowisku "Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat"W Atlancie właśnie rozpoczęły się dokrętki do widowiska Marvela "Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat". I to na tym planie pojawił się Giancarlo Esposito.

W ciągu 22 dni prac na planie nakręcone zostaną nowe sceny akcji oraz wszystkie sceny z Esposito. Granej przez niego postaci nie było bowiem w oryginalnym scenariuszu. Pojawił się w najnowszej rewizji tekstu, której dokonał zimą Matthew Orton ("Moon Knight").

Niestety Marvel trzyma szczegóły postaci granej przez Esposito w tajemnicy. Wiemy jedynie - co nie jest niespodzianką - że będzie to złoczyńca.


22 dni dokrętek może sprawiać bardzo poważne wrażenie. W rzeczywistości jest to jednak czas dużo krótszy od tego, jaki poświęcono na zmiany w "Marvels" czy drugim "Doktorze Strange'u". Film ma być też dużo tańszy w realizacji niż "The Marvels".

"Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat" został pomyślany jako thriller polityczny. Klimatem ma przypominać "Zimowego Żołnierza". Gwiazdą produkcji jest Anthony Mackie. Za reżyserię wciąż odpowiada Julius Onah.

Zwiastun filmu "MaXXXine", w którym Giancarlo Esposito także występuje
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones