Gwiazda "Euforii" w nowym filmie twórcy "Zielonego Rycerza". Co wiemy o "Mother Mary" Davida Lowery'ego?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Euforii%22+w+nowym+filmie+tw%C3%B3rcy+%22Zielonego+Rycerza%22.+Co+wiemy+o+%22Mother+Mary%22+Davida+Lowery%27ego-150933
Gwiazda "Euforii" w nowym filmie twórcy "Zielonego Rycerza". Co wiemy o "Mother Mary" Davida Lowery'ego?
źródło: Getty Images
autor: Theo Wargo
Hunter Schafer zakończyła negocjacje w sprawie roli w nowym filmie Davida Lowery'ego. Gwiazda "Euforii" zagra w "Mother Mary" u boku Anne Hathaway i Michaeli Coel. Projekt, podobnie jak dwie poprzednie produkcje reżysera, powstaje dla studia A24. 

Co wiemy o "Mother Mary", najnowszym filmie Davida Lowery'ego?


"Mother Mary", najnowszy film Davida Lowery'go, to melodramat muzyczny opowiadający o burzyliwym związku gwiazdy pop (Anne Hathaway) z projektantką mody (Michaela Coel). Według źródła, na które powołuje się Deadline, Hunter Schafer przypadła rola Hildy, asystentki granej przez Coel bohaterki.

Zdjęcia powstaną w Niemczech. David Lowery jest nie tylko reżyserem i scenarzystą. Będzie także pełnił obowiązki producenta. Muzykę skomponuje Daniel Hart, a piosenki napiszą i wyprodukują Jack Antonoff i Charli XCX.

W jakich projektach zobaczymy wkrótce Hunter Schafer?


Wśród zbliżających się projektów z udziałem Hunter Schafer jest widowisko "Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży", tajemniczy film Yórgosa Lánthimosa pt. "And" oraz horror "Cuckoo", w którym aktorka partneruje Danowi Stevensowi.

Zobacz zwiastun filmu "Zielony Rycerz. Green Knight"


Aktualnie filmografie Davida Lowery'ego zamyka film "Zielony rycerz. Green Knight". Zobaczcie jego zwiastun: 



Niespodziewane przybycie tytułowego Zielonego Rycerza na zamek Camelot zakłóca świętowanie Bożego Narodzenia na królewskim dworze. Gigantycznej postury, szmaragdowoskóry nieznajomy rzuca wyzwanie królowi Arturowi i jego rycerzom. Odpowiada na nie Sir Gawain (Dev Patel), młody i porywczy siostrzeniec Artura. Pojedynek z tajemniczym olbrzymem, któremu niestraszne jest nawet pozbawienie go głowy, okaże się dla śmiałka ostatecznym sprawdzianem charakteru, odwagi i prawości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones