Gwiazda "Mortal Kombat" i "Szōguna" w "Ghost of Tsushima"? Kogo zagra?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22Mortal+Kombat%22+i+%22Sz%C5%8Dguna%22+w+%22Ghost+of+Tsushima%22+Kogo+zagra+%E2%80%93+Filmweb-155907
Gwiazda "Mortal Kombat" i "Szōguna" w "Ghost of Tsushima"? Kogo zagra?
Tajne źródła w Hollywood donoszą, że Hiroyuki Sanada, gwiazdor widowiska "Mortal Kombat", a ostatnio także serialu "Szōgun", ma szanse na zagranie dużej roli w adaptacji gry "Ghost of Tsushima". Istnieją nawet domysły, w kogo konkretnie mógłby się wcielić.

"Ghost of Tsushima". Hiroyuki Sanada w obsadzie?


O planach na realizację filmowej ekranizacji gry "Ghost of Tsushima" mówi się już od 2021 roku. Za kamerą ma stanąć ojciec "Johna Wicka", czyli Chad Stahelski, a napisanie scenariusza powierzono Takashiemu Doscherowi ("Chicago P.D.").

Sanada miałby zagrać samuraja Lorda Shimurę  – wujka i mentora głównego bohatera gry, czyli Jina Sakaiego.


Widzowie mogą pamiętać Sanadę także z takich tytułów, jak "John Wick 4", "Avengers: Koniec gry" czy serial HBO "Westworld". W niedługiej przyszłości aktor powróci do "Mortal Kombat" i "Shoguna" –  przewidziano już bowiem kontynuację obu tych tytułów. 

"Ghost of Tsushima" – czym jest gra?


Wydana w 2020 roku gra "Ghost of Tsushima" odniosła ogromny sukces, stając się jedną z najszybciej sprzedających się gier Sony. Uznanie graczy przyniosło jej nawet nominację do tytułu gry roku The Game Awards. 

W grze wideo gracze kontrolują samuraja Jina, którego zadaniem jest ochrona wyspy Tsushima podczas pierwszej inwazji Mongołów w Japonii. Jin jest gotów podjąć wszelkie możliwe działania, aby chronić swój lud i odzyskać swój dom. Musi odłożyć na bok tradycje, które ukształtowały go jako wojownika, aby wymyślić nową ścieżkę – ścieżkę Ducha – i wziąć udział w niestandardowej walce o wyzwolenie wyspy Tsushima.

"Ghost of Tsushima" – zwiastun gry
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones