Gwiazda wielkiego formatu, zbrodnie małego kalibru

  • Seriale
Harley Carter, hollywoodzki gwiazdor grający detektywa, wraca po latach do rodzinnego miasteczka w Kanadzie, gdzie wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie do rozwiązywania prawdziwych zagadek kryminalnych.

Carter.jpg


"Carter" to serial o losach telewizyjnego gwiazdora Harleya Cartera (Jerry O'Connell), który gra detektywa w popularnym amerykańskim serialu. Po publicznym upokorzeniu i załamaniu nerwowym aktor postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka w Kanadzie. W Bishop wykorzystuje swoje aktorskie doświadczenie, by zostać prawdziwym detektywem. Nawiązuje współpracę z dawnymi przyjaciółmi: policjantką i weteranką Sam Shaw i właścicielem kawiarni w przyczepie, Daveem Leigh.

Serial w humorystyczny sposób pokazuje zderzenie dwóch kultur - pełnego przepychu Hollywood i sennego Bishop. Harley Carter zaskakująco umiejętnie wykorzystuje swą telewizyjną wiedzę w prawdziwym życiu i rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne. Gwiazdor znalazł się na życiowym zakręcie i stara się udowodnić, że jest kimś więcej niż tylko zabawnym aktorem. Każdy odcinek serialu to tajemnicza zbrodnia, którą Carter stara się wyjaśnić z pomocą przyjaciół z dzieciństwa. Próbuje także rozwiązać sprawę zniknięcia swojej matki sprzed 25 lat.

Serial "Carter" można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:00 w AXN.
Informacja sponsorowana

zobacz też: