Hity kinowe Warner Bros. w najwyższej jakości 4K Ultra HD Blu-ray po raz pierwszy w Polsce

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Hity+kinowe+Warner+Bros.+w+najwy%C5%BCszej+jako%C5%9Bci+4K+Ultra+HD+Blu-ray+po+raz+pierwszy+w+Polsce-118968
Galapagos Films, wyłączny dystrybutor produkcji studia Warner Bros. na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD, wprowadza na polski rynek ofertę filmów w rozdzielczości 4K na Ultra HD Blu-ray. 
Wraz z premierą na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD hitu kinowego "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" w najwyższej jakości odtwarzania, dostępne są również cztery wyselekcjonowane tytuły z portfolio studia Warner Bros.: "Człowiek ze stali", "LEGO® Przygoda", "W samym sercu morza" oraz "Creed: Narodziny legendy".


Superman i Batman powracają w największej i najbardziej spektakularnej superprodukcji tego roku! Po raz pierwszy razem na jednym ekranie, dwaj najpopularniejsi komiksowi superbohaterowie stają do walki w filmie wyreżyserowanym przez Zacka Snydera"Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" jest już dostępny na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD. Wydanie Ultimate Edition zawierające film w wersji kinowej i rozszerzonej dostępne tylko na 4K Ultra HD Blu-ray oraz Blu-ray. W wersji rozszerzonej 30 minut dodatkowego materiału filmowego niepokazywanego w kinach.

Po bitwie z generałem Zodem w Metropolis Superman (Henry Cavill) wciąż dzieli ludzi. Jedni widzą w nim zbawcę ludzkości, inni zagrożenie. Wśród tych ostatnich jest miliarder Bruce Wayne (Ben Affleck), który jako Batman nieprzerwanie pilnuje porządku na ulicach Gotham i szykuje się do walki z Supermanem. Tymczasem jedno z prowadzonych przez Batmana śledztw naprowadza go na trop Lexa Luthora (Jesse Eisenberg), szefa potężnej firmy LexCorp z Metropolis, który na czarnym rynku próbuje kupić duże ilości Kryptonitu – jedynej rzeczy mogącej pozbawić Supermana jego mocy…

WYDANIE 4K ULTRA HD BLU-RAY , BLU-RAY 3D, BLU-RAY i DVD
Film "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" jest już dostępny na Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Na płytach Blu-ray obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
- Zjednoczenie najlepszych: Rzut oka na przyszłość śmiałych, nowych filmowych bohaterów z uniwersum DC.
- Bogowie i ludzie: Spotkanie gigantów - Sprawiedliwość miesza się z zemstą, gdy dwaj ikoniczni bohaterowie ścierają się na ekranie po raz pierwszy w historii.
- Wojowniczka, mit, cud: Poznaj korzenie, ewolucję i wpływ Wonder Woman z plemienia Amazonek na popkulturę kulturę popularną.
- Projektując przyspieszenie: Nowy batmobile - Przygotuj się na ostrą jazdę najnowszym wozem Batmana.
- I wiele więcej!