J.J. Abrams bierze się za "Justice League Dark"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/J.J.+Abrams+bierze+si%C4%99+za+%22Justice+League+Dark%22-136205
Warner Bros. przypomniało sobie o swoich wielkich planach dotyczących "Justice League Dark". Studio właśnie rozpoczęło współpracę z firmą J.J. Abramsa Bad Robot. Ma ona zająć się produkcją zarówno filmu na bazie cyklu komiksowego jak i serialu.


Justice League Dark to jedna ze świeższych marek DC Comics. Pojawiła się bowiem w 2011 roku. W skład drużyny wchodzą osoby związane z magią i zjawiskami paranormalnymi. Wśród nich są: Constantine, Deadman, Spectre, Swamp Thing, Phantom Stranger.

Warner Bros. niemal od debiutu komiksu próbowało doprowadzić do realizacji kinowego widowiska. Przez długi czas związany był z nim Guillermo del Toro. Jego następcą był Doug Liman. Po nim przez chwilę z widowiskiem związany był Andres Muschietti. Nic z tego jednak nie wyszło. Ostatecznie fani zobaczyli jedynie animację "Liga Sprawiedliwości: Mrok".

Projekty filmowe i serialowe WB i Bad Robots są póki co na bardzo wczesnym etapie przygotowań. Nic więc na ich temat nie wiadomo. Nie jest nawet jasne, czy sam Abrams zaangażuje się w nie jako reżyser, czy zadowoli się pozycją producenta.
Udostępnij: