James Gunn pracuje nad tajemniczym projektem. Co ze "Strażnikami 3"?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/James+Gunn+pracuje+nad+tajemniczym+projektem.+Co+ze+%22Stra%C5%BCnikami+Galaktyki+vol.+3%22+-+Filmweb-149058
James Gunn pracuje nad tajemniczym projektem. Co ze "Strażnikami 3"?
James Gunn ogłosił niespodziewanie na Twitterze, że pracuje aktualnie nad niezapowiedzianym programem telewizyjnym z uniwersum DC. Jak zdradził, ma już nawet 1/3 projektu. Ale to tyle. Nic więcej na razie nie wiemy. 

Wiadomo natomiast, że Gunn pisze jednocześnie serialowy spin-off "Peacemakera", w którym na pierwszym planie zobaczymy bohaterkę Violi Davis, czyli Amandę Waller. 

Viola Davis jako Amanda Waller w "Legionie Samobójców"
Pod koniec tego miesiąca James Gunn i drugi szef DC Peter Safran mają ogłosić plany studia na najbliższe 8 do 10 lat. Na liście na pewno znajdzie się dużo nowych filmów i seriali. 

W dalszej części tweeta Gunn zażartował sobie, że znalazł inspirację dla postaci szopa Rocketa w trzeciej części "Strażników Galaktyki" – "Strażnikach Galaktyki vol. 3" – i że wprowadził do filmu swoje uwagi. A także że odbył dwa ważne spotkania w DC Studio. 

Zobaczcie sami:O czym opowie spin-off serialu "Peacemaker"?Spin-off "Peacemakera" rozpocznie się tam, gdzie zakończył się pierwszy sezon. Viola Davis powróci w nim jako naczelniczka zakładu karnego, która nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć cel. W "Peacemakerze" jej postać miała status drugoplanowej, a jej serialowa córka grana przez Danielle Brooks dołączyła do zespołu Black Ops, by walczyć z obcymi. 

Zwiastun serialu "Peacemaker"

Zapraszamy też do wysłuchania odcinka podcastu "Mam parę uwag", w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmie Jamesa Gunna "The Suicide Squad":Podcastu możecie wysłuchać również na Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones