Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Jesienna+ram%C3%B3wka+stacji+NBC-123153

Jesienna ramówka stacji NBC

  • E! Entertaiment
  • autor: Anna Dyl
  • Seriale
Przed Wami ramówka kanału słynącego z seriali kryminalnych. Oto czego możecie się spodziewać w sezonie 2017/2018.

nbc.png


Chociaż przyszłość większości seriali jest znana od dłuższego czasu, to przedstawiono nowe propozycje, które zadebiutują po wakacjach.

Anulowano tylko 5 seriali, zamówiono na ich miejsce 8 nowych pozycji. Natomiast 18 produkcji otrzymało zamówienia na kolejne sezony. Los dwóch nie jest jeszcze przesądzony. Oto jak prezentuje się szczegółowa ramówka.

Wśród anulowanych seriali znalazły się:

  

- "The Blacklist: Redemption" - po pierwszym sezonie;
- "Emerald City" – po pierwszym sezonie;
- "Era Wodnika" – po dwóch sezonach;
- "Grimm" – po sześciu sezonach;
- "Powerless" – po pierwszym sezonie.

Na swoją premierę czeka:

"Midnight, Texas" - w miasteczku, w którym roi się od wampirów, czarownic, mentalistów i płatnych zabójców znajduje się miejsce, w którym wszyscy są bezpieczni. Wśród obsady znaleźli się: François Arnaud ("Blindspot: Mapa zbrodni"), Dylan Bruce ("Heroes Reborn"), Sarah Ramos ("Parenthood"), Arielle Kebbel ("UnREAL"), Peter Mensah ("Jeździec bez głowy"). Debiut terlewizyjny - 25 lipca.

Pojawią się po wakacjach nowe propozycje:
"A.P. Bio" - cyniczny profesor traci wymarzoną pracę na świetnym uniwersytecie z Wielkiej Piątki i zatrudnia się jako nauczyciel biologii w szkole średniej, gdzie propaguje nietypowe podejście do nauczania i wykorzystuje uczniów, by zemścić się na ludziach, którzy go skrzywdzili. W rolach głównych Patton Oswalt ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.") i Aparna Brielle ("Grimm"). Serial zadebiutuje zimą.

"The Brave" – spojrzenie na największych bohaterów wojennych, którzy biorą udział w niebezpiecznych misjach za linią wroga. W rolach głównych Mike Vogel ("Pod kopułą"), Anne Heche ("Uwaga, faceci"), Tate Ellington ("Quantico"), Demetrius Grosse ("Westworld"), Noah Mills ("Dwie spłukane dziewczyny")  i Sofia Pernas ("Jane the Virgin").

"Champions" – serial komediowy opisujący życie charyzmatycznego Vince’a, właściciela siłowni i jego niemądrego brata, których beztroskie życie komplikuje pojawienie się nastoletniego syna Vince’a podrzuconego przez matkę - przelotną miłość z liceum. W rolach głównych: Anders Holm ("Świat według Mindy"), Andy Favreau ("Era wodnika") i JJ Totah ("Liv i Maddie").

"Good Girls" – trzy matki z przedmieścia, które ledwo wiążą koniec z końcem, postanawiają obrabować supermarket. W serialu wystąpią: Mae Whitman ("Parenthood"), Retta ("Parks and Recreation"), Matthew Lillard ("The Bridge: Na granicy") Manny Montana ("Conviction") i Reno Wilson ("Mike i Molly"). Serial zadebiutuje zimą.

"Law & Order True Crime: The Menendez Murders" – ośmioodcinkowa antologia skupiająca się na dwóch braciach, którzy w 1996 roku zostali skazani na dożywocie za zamordowanie rodziców. W rolach głównych: Edie Falco ("Rodzina Sopranos") i Gus Halper ("Bez zasad").

"Reverie" – thriller opowiadający o losach byłej pani detektyw, która specjalizuje się w behawioryzmie. W rolach głównych Sarah Shahi ("Impersonalni") i Dennis Haysbert ("24 godziny"). Serial pojawi się zimą.

"Rise" – nauczyciel z liceum, którego pasją jest teatr, zaraża nią całe miasteczko. W rolach głównych m.in.: Josh Radnor ("Jak poznałem waszą matkę"), Auli’i Cravalho ("Vaiana: Skarb oceanu") i Rosie Perez ("Tropiciele"). Serial zadebiutuje w zimie.

"Will i Grace" – 12-odcinkowy ciąg dalszy popularnego serialu komediowego. Swoje role powtórzą oryginalni aktorzy: Eric McCormack, Debra Messing, Sean Hayes i Megan Mullally.


Na które seriale będziecie czekać z niecierpliwością? Co ominiecie szerokim łukiem?

Ponadto z kolejnymi sezonami powrócą następujące produkcje:

  

- "America’s Got Talent" – 12. sezon;
- "Blindspot: Mapa zbrodni" - 3 . sezon produkcji puszczanej na kanale Canal+ Seriale oraz AXN Black;
- "The Carmichael Show" - 3. sezon pojawi się 31 maja;
- "Czarna lista" - 5. sezon serialu znanego widzom TVN;
- "Chicago Fire" - 6. sezon;
- "Chicago Med" - 3. sezon pojawi się zimą;
- "Chicago PD" - 5. sezon;
- "The Good Place" - 2. sezon;
- "Great News" - 2. sezon;
- "Marlon" - 1. sezon zadebiutuje 16 sierpnia;
- "Prawo i bezprawie" - już 19. sezon serialu emitowanego w Polsce przez 13. Ulicę;
- "Superstore" - 3. sezon;
- "The Night Shift" - 4. sezon już 22 czerwca;
- "Tacy jesteśmy" - zamówiono 2. i 3. sezon, serial znany widzom FOX;
- "Timeless" - 2. sezon powróci zimą;
- "Trial & Error" - 2. sezon;
- "Uwikłana" - 3. sezon pojawi się zimą.

Nie znany jest los produkcji:
- "Chicago Justice" - 2. sezonu;


Ramówka stacji FOX znajduje się tutaj.
Ramówka stacji ABC znajduje się tutaj.
Ramówka stacji CBS znajduje się tutaj.
Ramówka stacji The CW znajduje się tutaj.

Ramówka stacji kablowych – już w przyszłym tygodniu.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię