Jennifer Lawrence wraca do komiksów! Nie Marvela, lecz A24

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kiedy%C5%9B+Mystique+z+cyklu+%22X-Men%22%2C+teraz+Jennifer+Lawrence+w+ekranizacji+komiksu+%22Why+Don%E2%80%99t+You+Love+Me+%22-156389
Jennifer Lawrence wraca do komiksów! Nie Marvela, lecz A24
źródło: Getty Images
autor: Michael Ostuni
Jennifer Lawrence powraca do świata komiksowych ekranizacji. Nie, nie zobaczymy jej - na razie - w produkcji Marvela. Aktorka wybrała ekranizację, którą szykuje A24.

Jennifer Lawrence i A24 znów pracują razemProjekt nosi tytuł "Why Don’t You Love Me?". Jego pierwowzorem jest komiks z ubiegłego roku pod tym samym tytułem, który napisał Paul B. Rainey.

Komiks jest historią pary mającej problemy. Walka o przetrwanie małżeństwa skomplikuje się, kiedy w bohaterach zacznie narastać przekonanie, że coś jest nie tak z otaczającą ich rzeczywistością...


Lawrence zagra jedną z głównych ról oraz będzie współproducentką całości. Za scenariusz odpowiada autor serialu "Jak zostać bogiem na Florydzie" Robert Funke.

Dla Jennifer Lawrence jest to już kolejny w ostatnim czasie nowy projekt, w który zaangażowane jest studio A24. Niedawno słyszeliśmy o "The Wives", czyli zagadce kryminalnej rozgrywającej się w świecie rodem z programów reality typu "Real Housewives". Ten film A24 robi we współpracy z Apple'em.

Zwiastun filmu "Bez urazy"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones