Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Kolejna+kobieta+ze+%C5%9Bwiata+Spider-Mana+dostanie+sw%C3%B3j+film-128770

Kolejna kobieta ze świata Spider-Mana dostanie swój film

  • The Wrap
  • autor: dk
  • Filmy
Wytwórnia Sony przygotowuje kolejny film związany z uniwersum "Spider-Mana". Jego bohaterką jest Cindy Moon kryjąca się pod pseudonimem Silk. Taki też tytuł nosi projekt. 

cindy.png


Cindy Moon pojawiła się w komiksie "Amazing Spider Man" w 2014 roku. Jest w połowie Koreanką, w połowie Amerykanką i posiada podobne moce do Petera Parkera – oboje ugryzł ten sam radioaktywny pająk. Parker dowiedział się o jej istnieniu jednak dopiero kilkanaście lat później, kiedy to już sam był w pełni ukształtowanym superbohaterem. 

Produkcję filmu powierzono Amy Pascal odpowiedzialnej za "Spider-Mana: Homecoming" i zaplanowaną na grudzień animację o Milesie Moralesie pt. "Spider-Man Uniwersum"

Sony pracuje aktualnie nad kilkoma innymi projektami na licencji Marvela. W październiku w kinach zadebiutuje "Venom", a w przygotowaniu są także "Morbius the Living Vampire", "Nightwatch", do którego reżyserii przymierzany jest Spike Lee, oraz "Silver and Black", którego produkcja właśnie została wstrzymana do 2019 roku. Projekt pomyślany jako część uniwersum "Niesamowitego Spider-Mana" z Andrew Garfieldem wymaga przepisania scenariusza, nad którym pracują Lindsey Beer i Geneva Robertson-Dworet . Za jego kamerą stanie Gina Prince-Bythewood, a jedną z producentek jest również Amy Pascal

3 21

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię