Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Koniec+m.in.+%22Lucyfera%22%2C+%22Egzorcysty%22+i+%22Designated+Survivor%22-128233

Koniec m.in. "Lucyfera", "Egzorcysty" i "Designated Survivor"

  • Deadline
  • autor: jp
  • Seriale
Spieszmy się kochać ulubione seriale, tak szybko odchodzą? W Hollywood trwa właśnie wielka serialowa inwentaryzacja. Co prawda skasowane właśnie przez stację Fox "Brooklyn 9-9" znalazło nowy dom w progach NBC, nie wszystkie serie miały tyle szczęścia.

lucifer.png

Innymi słowy: mamy złe wiadomości dla fanów "Lucyfera", "Egzorcysty", "Inhumans", "Quantico" i "Designated Survivor". Nie wszystko jest tu zaskoczeniem: skasowanie "Inhumans" czy "Egzorcysty" wydawało się formalnością, wyniki oglądalności obu seriali nie pozostawiały wątpliwości co do ich losu.

"Lucyfer" doczekał się trzech sezonów, "Egzorcysta" - dwóch. Oba seriale są produkcjami stacji Fox. Emitowane przez ABC "Inhumans" znika po zaledwie jednej serii, a "Designated Survivor" i "Quantico" (również ABC) odpowiednio - po dwóch i po trzech.
 
Dan Fogelman, twórca serialu "Tacy jesteśmy", skomentował sytuację, przypominając, jakim bólem dla ekipy jest informacja o skasowaniu serii. Zażartował też, że może Netflix przejmie wszystkie anulowane dziś produkcje.

zobacz też: