Korn x "World of Tanks Blitz" - wspólny teledysk i wydarzenia w grze

Wargaming.net / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Korn+x+%22World+of+Tanks+Blitz%22+-+wsp%C3%B3lny+teledysk+i+wydarzenia+w+grze-139813
Korn x "World of Tanks Blitz" - wspólny teledysk i wydarzenia w grze
Wargaming ogłosił dziś współpracę pomiędzy legendarną grupą muzyczną Korn oraz grą "World of Tanks Blitz". Na jej mocy został stworzony teledysk do utworu Finally Free z najnowszej płyty kapeli The Nothing. Ten materiał przygotowuje graczy na specjalny, nowy tryb w grze o nazwie Burning Games.


Teledysk do utworu Finally Free opowiada historię Kapitana (w roli głównej polski aktor Wojciech Wachuda), zagorzałego miłośnika zespołu Korn i znanej postaci uniwersum "World of Tanks Blitz", który robi wszystko co w jego mocy, aby dotrzeć na koncert kapeli w ramach odbywającego się wydarzenia Burning Games. Problemem są jeźdźcy pustkowi, którzy starają się go powstrzymać Czy uda mu się dotrzeć na koncert Korna o czasie?

Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz - strzelaj, mówi Jonathan Davis, wokalista Korn. Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.

Dla nas to nie pierwsza współpraca ze światem muzycznym. W poprzednich projektach działaliśmy między innymi z Iron Maiden, Sabatonem czy The Offspring, mówi Andrey Ryabovol, dyrektor produtkowy World of Tanks Blitz. Korn jest idealnym partnerem dla naszego eventu halloweenowego i nie możemy się doczekać, kiedy fani rocka oraz gracze World of Tanks Blitz doświadczą owoców tej współpracy.

W nowym trybie Burning Games gracze walczą o dominację i zdobywają nagrody w grze. Dodano odrobinę halloweenowego posmaku i teraz każdy czołg, niczym wampir na słońcu, będzie tracił sukcesywnie wytrzymałość, a każdy celny strzał w przeciwnika przywróci odrobinę życia. Tryb Burning Games jest dostępny dla każdego czołgu poziomu V i wyżej, a wydarzenie trwać będzie od 16 do 24 października. Fani kapeli i gry na pewno nie chcą przegapić wydarzenia Convergence, które przenosi Korn do "World of Tanks Blitz". Od 16 do 24 października gracze wykonując zadania w grze będą zdobywać grafiki zespołu oraz ukryte przedmioty.


Halloweenowe świętowanie to również The Way of the Raider, 60-etapowy wydarzenie, gdzie czołgiści zgarną kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi - Spike i Annihilator. Warto dodać, że obie jednostki wystąpiły w teledysku. Za ukończenie wydarzenia można zdobyć specjalny, animowany kamuflaż. Wreszcie powraca również tryb Mad Games, w którym czołgi dostają unikatowe zdolności, o których regularne pojazdy mogą jedynie pomarzyć. The Way of the Raider dostępny będzie od 16 do 31 października, a Mad Games od 24 do 31 października.

"World of Tanks Blitz"  to popularna w Polsce i na świecie gra free-to-play o bitwach czołgów. Globalnie zarejestrowanych jest ponad 137 000 000 użytkowników, a w Polsce, jak pokazują najnowsze dane, mamy już 3 300 000 pobrań.
Udostępnij: