Maria Bello w filmie na bazie zabawek Mattel

Screendaily / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Maria+Bello+w+filmie+na+bazie+zabawek+Mattel-104844
Maria Bello dołączyła do obsady planowanego od wielu lat filmu "Max Steel". Jest to o tyle ciekawe, że Bello ma na swoim koncie udział w filmie "Porwanie", którego gwiazda Taylor Lautner przez długi czas był typowany na odtwórcę głównej roli. Z projektem pożegnał się w ubiegłym roku.


"Max Steel" powstanie na bazie znanej linii zabawek firmy Mattel. Sprzedaż lalek ruszyła w 1999 roku. Już rok później pojawił się serial animowany inspirowany figurką. Josh McGrath był 19-letnią gwiazdą sportów ekstremalnych. Po śmierci rodziców wychowywany był przez partnera biznesowego ojca będącego w rzeczywistości agentem kontrwywiadowczej organizacji N-Tek. Pewnego dnia siedziba firmy zostaje zaatakowana przez złowrogą agencję. Josh zostaje zaatakowany i wystawiony na działanie nanomaszyn, które wnikają w jego ciało i pobierają z niego energię. Kiedy wyssą z niego wszystko, chłopak zginie. Jego przybrany ojciec postanawia go uratować, ładując go energią transfazową. Chłopak przeżył i nabrał nowych mocy. Jako Max Steel zaczyna pracować dla N-Tek. Jego zadaniem jest rozprawienie się ze złoczyńcami.

Bello przypadnie w udziale rola matki Maxa McGratha, którego zagra Ben Winchell. W obsadzie też są: Andy Garcia (jako dr Miles Edwards) i Ana Villafañe (jako Sofia Martinez). Całość wyreżyseruje Stewart Hendler. Autorem scenariusza jest zaś Christopher Yost.
Udostępnij: