Gwiazdor "365 dni" wystąpi u boku Megan Fox

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michele+Morrone%2C+gwiazdor+%22365+dni%22%2C+zagra+u+boku+Megan+Fox.+Co+wiemy+o+ich+wsp%C3%B3lnym+filmie%2C+thrillerze+sci-fi%22Subservience%22-148927
Gwiazdor "365 dni" wystąpi u boku Megan Fox
Udział w filmowej adaptacji cyklu powieści Blanki Lipińskiej okazał się dla Michele Morrone trampoliną do międzynarodowej sławy. Filmowy Massimo z "365 dni" wystąpi u boku Megan Fox w thrillerze sci-fi "Subservience". Początek zdjęć zaplanowany jest na 7 stycznia przyszłego roku.

GettyImages-1405508253.jpg Getty Images © Arturo Holmes

Co wiemy o "Subservience", wspólnym projekcie Megan Fox i Michele Morrone?


Na planie "Subservience" Megan Fox ponownie spotka się z reżyserem S.K. Dale'em, z którym współpracowała przy thrillerze "Aż do śmierci". Michele Morrone wcieli się w samotnego ojca, który wykupuje mającego pomóc mu w prowadzeniu domu i opiece nad rodziną androida (w tej roli Fox). Początkowo wszystko idzie dobrze, ale gdy maszyna zyskuje świadomość, bohater i jego bliscy znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. 

Scenariusz napisali Will Honley ("Escape Room: Najlepsi z najlepszych") i April Maguire ("Lost Girls"). Zdjęcia powstaną w bułgarskim Nu Boyana Studio. Projekt powstaje dla studia Millennium Media, które ostatnio zakończyło produkcję remake'u "Czerwonej Sonji" z Matildą Lutz w roli tytułowej. 

Ostatnie projekty Megan Fox


Megan Fox najlepiej znana jest z występów serii "Transformers". Podczas tegorocznej edycji American Film Festiwal mogliśmy zobaczyć ją w dramacie muzycznym "Taurus" Tima Suttona, w którym partnerowała Machine Gun Kelly'emu. Aktorka niedawno zakończyła prace na planie akcyjniaka "Johnny & Clyde". Na etapie postprodukcji są czwarta część "Niezniszczalnych" oraz animacja "Naya Legend of the Golden Dolphin", w której Fox użycza głosu jednej z postaci, księżniczce Leilani. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones