Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Nie+b%C4%99dzie+pi%C4%85tego+%22Rambo%22-115160

Nie będzie piątego "Rambo"!

  • Variety
  • autor: mp
  • Filmy
Sylvester Stallone przez kilka lat zapowiadał jeszcze jeden film w przygodach [film=477440]Johna Rambo[/film]. Wydaje się jednak, że ostatecznie dał sobie z nim spokój. Tak przynajmniej wynika z wywiadu, jakiego udzielił Variety.

sylvester-stallone-john-rambo-open-walls-998739.jpg


Przyznał w nim, że serce marzy o jeszcze jednym filmie, ale ciało mówi "dość". Dodał, że w sumie jest zadowolony z tego, w jaki sposób John Rambo zakończył swoją przygodę z kinem. I jeśli byłby w stanie przebić ten film, to oczywiście by tak zrobił. Jednak Stallone dość kategorycznie stwierdził, że nie jest w stanie przygotować czegoś równie dobrego i dlatego ostatecznie z projektu zrezygnował.

John Rambo mógł więc odejść w siną dal, ale druga z ikonicznych postaci Stallone'a nie wybiera się na emeryturę. Chodzi oczywiście o Rokcy'ego Balboę, który triumfalnie powrócił w filmie "Creed. Narodziny legendy". W tym samym wywiadzie gwiazdor ujawnił, że prowadzi już rozmowy w sprawie realizacji kontynuacji tego filmu.

Jego zdaniem Ryan Coogler ma bardzo ambitne pomysł. Problem polega na tym, że reżyser będzie wkrótce zajęty kręceniem "Black Panther" i dlatego najważniejsza kwestia polega na tym, by zdecydować, czy poczekać, aż Coogler będzie wolny, czy też wybrać innego reżysera.

Stallone ujawnił również, że jednym z pomysłów jest to, by w "Creed 2" cofnąć się w przeszłość tak, byśmy mogli zobaczyć ojca Adonisa Apolla. W tej roli oczywiście zobaczylibyśmy ponownie Carla Weathersa. Rozwijając więc historię Adonisa, film jednocześnie rozbudowałby wątek relacji Rocky'ego i Apolla.

Na ile realne są te plany? Tego na razie nie wiadomo.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię