Nowi aktorzy starają się o role w "X-Men: Apocalypse". A Oscar Isaac grozi X-Menom

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowi+aktorzy+staraj%C4%85+si%C4%99+o+role+w+%22X-Men%3A+Apocalypse%22.+A+Oscar+Isaac+grozi+X-Menom-109185
Pamiętacie, jak w listopadzie pisaliśmy, że Ben Hardy, Charlie Rowe i Timothee Chalamet są głównymi kandydatami do roli młodego Cyklopsa w "X-Men: Apocalypse"? Zapomnijcie o tym. Wygląda na to, że producenci zmienili swoje typy. Internetowe źródła donoszą, że testy do roli Cyklopsa przechodzi właśnie trzech innych aktorów. Są to: Taron Egerton, Jamie Blackley i Tye Sheridan.


Taron Egerton


Jamie Blackley

Tye Sheridan

Zmieniły się też kandydatki do roli młodej Jean Grey. Oprócz Chloe Moretz, Elle Fanning i nominowanej do Oscara Hailee Steinfeld na angaż mają szansę Sophie Turner i Saoirse Ronan.

Sophie Turner


Saoirse Ronan

Jean Grey i Cyclops to jedna ze słynniejszych par w komiksach o X-Men. Jednak fabuła "X-Men: Apocalypse" ma się koncentrować na innym związku – Magneto i Mystique.

Po raz pierwszy poznaliśmy też aktorki, które starają się o rolę Ororo Munroe aka Storm. Producenci zastanawiają się między Alexandrą ShippZendayą Coleman.

Alexandra Shipp

Zendaya Coleman

To wciąż nie koniec nowości. Dociekliwym amerykańskim dziennikarzom udało się wydobyć coś ciekawego od Oscara Isaaca, aktora, który zagra "X-Men: Apocalypse" samego Apocalypse'a. Na pytanie, czy widział już może swój filmowy kostium, Isaac odpowiedział enigmatycznie, ale znacząco: Widziałem już kilka rzeczy. Przerażające. Przerażające. Fani serii biorą słowa aktora za dobry znak, bo właśnie "przerażania" spodziewają się po bohaterze Isaaca – wielkim, potężnym i ubranym w komiksach na czarno Apocalypsie. Na koniec Isaac dodał: Sprawię, że X-Meni padną na kolana.

 

Premiera "X-Men: Apocalypse" planowana jest (zarówno w Polsce, jak i na całym świecie) na maj 2016 roku. Wtedy przekonamy się, czy Isaac mówił prawdę.
Udostępnij: