Oglądaj filmy na wielkim ekranie bez limitu. Wybierz UNLIMITED w opcji na 3 miesiące!

https://www.filmweb.pl/news/Ogl%C4%85daj+filmy+na+wielkim+ekranie+bez+limitu.+Wybierz+UNLIMITED+w+opcji+na+3+miesi%C4%85ce-147815
Oferta "Unlimited w opcji na 3 miesiące" skierowana jest do tych, którzy wahają się przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do programu ze względu na czas obowiązywania okresu początkowego. Unlimited daje prawdziwym fanom kina same korzyści – obecnie, podejmując krótsze zobowiązanie, będzie się można o tym przekonać osobiście. Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów w kinie bez limitów, mając do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. Dołączyć do UNLIMITED w opcji na 3 miesiące można do 30 września 2022r., a miesięczny koszt abonamentu to 38 zł bez warszawskich kin lub 45 zł – wówczas oglądasz filmy UNLIMITED we wszystkich kinach Cinema City w całej Polsce.

Karta UNLIMITED pozwala na oglądanie filmów w kinowym fotelu bez limitu, a co najlepsze, jej posiadacze mają mnóstwo dodatkowych benefitów. Zastanawiasz się jakich? Sprawdź, dlaczego dołączenie do #TeamUnlimited nawet w opcji na 3 miesiące, uczyni Cię wyjątkowym.


NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PREMIEROWYCH FILMÓW


Nie ma co oglądać? Nic bardziej mylnego! Najbliższe 3 miesiące są wypchane po brzegi hollywoodzkimi filmami (i nie tylko), których nie można przegapić! Końcówka września to przede wszystkim polskie produkcje: "Johnny", "IO" czy "Niewidzialna wojna", horrory: "Sierota. Narodziny zła" i "Uśmiechnij się", głośne zagraniczne filmy z hollywoodzką obsadą: "Nie martw się kochanie" oraz "Bilet do raju", a także wielki powrót "Avatara" na wielkie ekrany. W październiku w kinowym fotelu podziwiać będziemy głośne produkcje: "Black Adam" oraz "Amsterdam", bawić będą nas polskie tytuły: "Apokawixa", "Miłość na pierwszą stronę", "Gdzie diabeł nie może tam baby pośle" i "Bejbis", a bać będziemy się na horrorach: "Halloween. Finał", "Egzorcyzmy siostry Ann", "Siedlisko Zła", "Zaproszenie". W repertuarze nie zabraknie także zdobywcy Złotych Lwów w Gdyni filmu: "Silent Twins". Listopad zaś to ogrom wyczekiwanych tytułów. Zaczynając od "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", przez "Menu", "Królowa wojownik", czy animację "Dziwny Świat", aż po nową produkcję Stevena Spielberga "Fabelmanowie" oraz głośny film o reporterskim śledztwie w sprawie Harveya Weinsteina "Jednym Głosem". W listopadzie poczujemy również ducha Świąt Bożego Narodzenia za sprawą filmów "Listy do M. 5" oraz "Święta Inaczej," a fani polskiej kinematografii na pewno nie wyjdą zawiedzeni po filmach "Chrzciny" czy "Tata".

ZNIŻKI NA BARZE


Z Unlimited każdy użytkownik otrzymuje zniżki na barze, a czym byłby perfekcyjny seans bez pudełka popcornu czy nachosów w dłoni? Dla nowych członków rabat wynosi -10%, natomiast jeśli zdecydujesz się zostać w programie na dłużej, po roku zniżka wzrasta do -25%.

BRAK OPŁATY SERWISOWEJ


Cinema City wychodzi naprzeciw wszystkim kinomanom, którzy nie lubią stać w kolejkach i chętnie kupują bilety online lub przez aplikację mobilną. Członkostwo w programie zwalnia z opłaty serwisowej, którą trzeba uiścić przy zakupie biletów przez Internet.

FILMY W FORMATACH ZA NIEWIELKĄ DOPŁATĄ


Znudziły Ci się filmy 2D i masz ochotę na coś nowego? Oglądanie filmów w formatach 4DX, IMAX i ScreenX oraz korzystanie ze strefy VIP dostępnej we Wrocławiu w Cinema City Wroclavia i w Krakowie w Cinema City Bonarka, możliwe jest dla członków Unlimited za niską opłatą dodatkową.

POKAZY PRZEDPREMIEROWE


Często nie możesz doczekać się premiery jakiegoś filmu i chciałbyś obejrzeć go jak najszybciej? Wszyscy klubowicze mogą brać udział w cyklicznych pokazach przedpremierowych, dzięki czemu mają możliwość poczucia się wyjątkowo, oglądając wiele filmów przed innymi klientami Cinema City.

To jak? Dołącz do #TeamUnlimited i ciesz się seansami bez ograniczeń! Więcej informacji: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/unlimited
Informacja sponsorowana