PREMIERA: Polski plakat "Więzów krwi" przekonuje, że są kobiety, dla których łamie się wszystkie zasady

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA%3A+Polski+plakat+%22Wi%C4%99z%C3%B3w+krwi%22+przekonuje%2C+%C5%BCe+s%C4%85+kobiety%2C+dla+kt%C3%B3rych+%C5%82amie+si%C4%99+wszystkie+zasady-105942
Już w lipcu na ekrany kinowe w naszym kraju trafi film "Więzy krwi". Z tej okazji mamy dla Was polski plakat. Możecie mu się przyjrzeć poniżej:


(kliknij, aby powiększyć)

Dwaj bracia, gliniarz i przestępca, walczą o przetrwanie w świecie, w którym rządzi rywalizacja i przemoc. W mieście, w którym trudno uciec przed przeszłością. Czy miłość może dać nadzieję na nowy początek?

Chris (Owen) wychodzi z więzienia po odsiedzeniu wieloletniego wyroku. Czeka na niego Frank (Crudup), młodszy brat, który jest dobrze zapowiadającym się gliniarzem. Frank, mimo wielu wątpliwości, daje bratu kolejną szansę, pomaga mu w znalezieniu pracy, w kontakcie z dziećmi i byłą żoną (Cotillard). Kiedy Chris poznaje Natalie (Kunis), pojawia się nadzieja na nowy początek. Frank spotyka się z Vanessą (Saldana), byłą dziewczyną zabójcy na usługach mafii.

Choć braci zawsze wiele dzieliło, więzy krwi są dla nich najważniejsze. Czy pewnego dnia będą musieli wystąpić przeciwko sobie?

Obraz wprowadzi do naszych kin Vue Movie Distribution.