Czary mary, "Hokus Pokus 3" powstanie! Zadowoleni?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Platforma+DIsney%2B+og%C5%82asza+%22Hokus+Pokus+3%22.+W+obsadzie+Bette+Midler%2C+Kathy+Najimy+i+Sarah+Jessica+Parker-151060
Czary mary, "Hokus Pokus 3" powstanie! Zadowoleni?
źródło: Materiały prasowe
Siostry Sanderson wracają! Trzydzieści lat po premierze "Hokus Pokus" i niecały rok po premierze "Hokus Pokus 2" platforma Disney+ ogłosiła, że przygotowuje trzecią część serii o przygodach trzech czarownic. 

"Hokus Pokus 3" w przygotowaniu
Decyzja o realizacji sequela nie powinna dziwić: "Hokus Pokus 2" był wielkim hitem platformy Disney+. Film był podobno oglądany przez rekordowe 2,7 miliardy minut. W rolach głównych powrócą oczywiście gwiazdy oryginału: Bette Midler, Kathy Najimy i Sarah Jessica Parker.

Podczas promocji "Hokus Pokus 2" Bette Midler zdradziła, że chciałaby mieć swoją własną filmową serię i postać, do której wraca. Wygląda na to, że czar zadziałał i jej życzenie się spełniło.

Gdyby miała powstać trzecia część, oczywiście wzięłabym w niej udział, dodała wówczas aktorka. Nie wiem, jaka mogłaby być historia, ale uwielbiam Winifred, Sarę i Mary oraz ich relację. To dobre dla kobiet. Trzymamy się razem w największych opałach, ale wprowadzamy też sporo chaosu. Niewiele kobiet robi wokół siebie tyle hałasu!

Zobaczcie zwiastun "Hokus Pokus 2":"Hokus Pokus" – pamiętacie oryginał?Oryginalny "Hokus Pokus opowiadał o trzech czarownicach z Salem, które zostają skazane na śmierć, ale przed wykonaniem wyroku rzucają zaklęcie dające im szansę na powrót. 300 lat później kobiety zostają przypadkiem przywrócone do świata żywych.

Gwiazdami oryginału były Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy, które zagrały siostry Sanderson: Winifred, Sarę i Mary. Aktorki powróciły oczywiście w kontynuacji, ponownie wcielając się w trzy czarownice.

Sequel, "Hokus Pokus 2", miał bardzo podobną fabułę. Minęło 29 lat, odkąd zapalona została świeca Czarnego Płomienia i wskrzeszone łaknące zemsty, siedemnastowieczne siostry. Teraz jedynie trzy licealistki mogą powstrzymać drapieżne czarownice przed zrujnowaniem Wigilii Wszystkich Świętych w Salem.

Pierwszy film wyreżyserował Kenny Ortega, a drugi – Anne Fletcher.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones