Premiera nowego "Bonda" opóźniona o ponad pół roku

Facebook / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Premiera+nowego+%22Bonda%22+op%C3%B3%C5%BAniona+o+ponad+p%C3%B3%C5%82+roku-136818
Producenci cyklu filmów o przygodach Jamesa Bonda ogłosili, że "Nie czas umierać" nie trafi do kin 3 kwietnia. Nowa data premiery widowiska to 12 listopada 2020 roku.
Choć nie podano oficjalnej przyczyny, można się domyślać, że opóźnienie ma związek z rozprzestrzeniającą się na świecie epidemią Koronawirusa. Przypomnijmy, że kilka dni temu fani agenta 007 wystosowali do producentów list otwarty, w którym apelowali o przesunięcie premiery: To tylko film. Zdrowie i samopoczucie fanów na całym świecie oraz ich rodzin jest ważniejsze. Czekaliśmy ponad cztery lata na ten film. Kolejnych kilka miesięcy czekania nie wpłynie negatywnie na jego jakość. Pomoże za to box office'owi.

W "Nie czas umierać" James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Film wyreżyserował Cary Fukunaga, a główną rolę zagrał po raz piąty Daniel Craig.
Udostępnij: