Premiera serialu "Yellowstone" na Paramount Channel

https://www.filmweb.pl/news/Premiera+serialu+%22Yellowstone%22+na+Paramount+Channel-132528
Już 7 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie Paramount Channel pojawi się długo wyczekiwany serial "Yellowstone" z Kevinem Costnerem w roli głównej. To wciągające, nakręcone z rozmachem widowisko odsłania brutalną rzeczywistość współcześnie prowadzonej walki o wpływy ziemskie. Pokazuje także realia życia współczesnych ranczerów i potomków Indian żyjących obok siebie na obszernych terenach przy parku narodowym Yellowstone.


Serial "Yellowstone" opowiada historię właściciela rozległego rancza w Montanie, Johna Duttona, w którego wciela się Kevin Costner. Jego ziemią, która graniczy z parkiem narodowym Yellowstone, są zainteresowani zarówno deweloperzy, jak i współcześni przodkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. John Dutton zamierza za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa, z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth (Kelly Reilly) oraz trzech synów, Jamiego (Wes Bentley), Kayce'ego (Luke Grimes) i Lee (Dave Annable).  

Dobrze przyjęty przez krytyków serial dramatyczny "Yellowstone" został wyprodukowany przez Paramount Network i 101 Studios. W roli głównej wystąpił Kevin Costner, zdobywca nagród Oscara i Emmy oraz Luke Grimes, Kelly Reilly, Wes Bentley, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Brecken Merrill, Jefferson White, Danny Huston i Gil Birmingham. Scenariusz do "Yellowstone" napisał nominowany do Oscara Taylor Sheridan (twórca "Wind River. Na przeklętej ziemi", "Aż do piekła" i "Sicario") wraz z Johnem Linsonem (twórcą "Sons of Anarchy"). Producentami wykonawczymi "Yellowstone"John Linson, Art Linson, Taylor Sheridan, Kevin Costner oraz David C. Glasser.  

W połowie marca Paramount Network poinformowało o rozpoczęciu zdjęć do drugiego sezonu serialu "Yellowstone".  

Informacja sponsorowana
Udostępnij: