Stellan Skarsg?rd tajemniczym bohaterem kinowego "Thora"

  • Coming Soon
  • autor: Marcin Pietrzyk
  • Filmy
To, co nie udało się synowi, uda się ojcu - Stellan Skarsgård ("Anioły i demony") dołączył do obsady filmu "Thor". Przypomnijmy, że jednym z kandydatów do tytułowej roli był jego syn Alexander Skarsgård, który ostatecznie przegrał walkę z Chrisem Hemsworthem.

Rola Skarsgårda jest na razie owiana tajemnicą. Producenci z początku nie chcieli nawet aktorowi pokazać scenariusza, ale ten odmówił udziału w projekcie bez poznania szczegółów.

"Thor" to adaptacja komiksu wydawanego przez Marvela, której dokonuje Kenneth Branagh. Tytułowy bohater to nordycki bóg, który uważa się za największego wojownika w historii. Aby utemperować jego arogancję i bezmyślną brawurę, zostaje on zesłany na Ziemię, by żyć jak zwyczajny śmiertelnik. Tu uczy się, czym jest prawdziwe bohaterstwo i to w samą porę, gdyż genialny acz zepsuty do szpiku kości boski złoczyńca właśnie szykuje inwazję z Åsgardu na Ziemię.

Premiera "Thora" planowana jest na 20 maja 2011 roku, a poza Hemsworthem i Skarsgårdem w filmie wystąpią także: Tom Hiddleston, Natalie Portman, Jaimie Alexander, Colm Feore i Samuel L. Jackson.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię