Supergirl i Bizarro w "Człowieku ze stali 2"?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Supergirl+i+Bizarro+w+%22Cz%C5%82owieku+ze+stali+2%22-113489
Wczoraj informowaliśmy, że druga część "Człowieka ze stali" jednak prawdopodobnie powstanie, że Brainiac ma duże szanse zostać czarnym charakterem oraz że nie wiadomo, czy George Miller wyreżyseruje film. Dziś mamy dalsze plotki na temat sequela - tym razem dotyczące fabuły. 


Podobno Brainiac poszukiwałby w filmie tego samego kodu genetycznego z Kryptona, który chciał odebrać Supermanowi Zod w pierwszej części. Brainiac jednak miałby na celowniku nie Kal-Ela, a Karę Zor-El, znaną również jako Supergirl.


W napisanym przez Davida Goyera komiksowym prequelu "Człowieka ze stali" pojawiała się już zresztą postać Kary. Była ona najbardziej obiecującą potomkinią rodu El i właśnie kończyła szkolenie na kosmicznego odkrywcę. Miała zajmować się przeczesywaniem kosmosu w poszukiwaniu planet, które mogą zasiedlić mieszkańcy Kryptona.


Według pogłoski oprócz Supergirl w filmie zobaczylibyśmy również Bizarro, czyli wykoślawionego sobowtóra Supermana. Byłby on tworem Brainiaca stworzonym z dostępnych mu elementów kryptońskiej wiedzy.

Podobno taką właśnie fabułę zaproponowali Zack Snyder i David Goyer Warnerowi. Czy faktycznie to zobaczymy w filmie, kiedy - i jeśli w ogóle - powstanie? Zobaczymy. A co Wy na to?  
Udostępnij: