Thor też zawita do "Deadpoola & Wolverine'a". Chris Hemsworth o swoim cameo

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Thor+te%C5%BC+zawita+do+%22Deadpoola+%26+Wolverine%27a%22.+Chris+Hemsworth+o+swoim+cameo-155906
Thor też zawita do "Deadpoola & Wolverine'a". Chris Hemsworth o swoim cameo
źródło: materialy promocyjne
Chris Hemsworth powróci jako Thor w widowisku "Deadpool & Wolverine", które trafi na ekrany już w lipcu. Co ciekawe, aktor nie musiał nawet fatygować się na plan, aby zrealizować swoją scenę. Opowiedział o tym w jednym z ostatnich wywiadów.

Chris Hemwsorth o swoim cameo w filmie "Deadpool & Wolverine"


Materiał z cameo Chrisa Hemswortha jako Thora, który pojawi się w filmie "Deadpool & Wolverine", został zaprezentowany podczas CinemaConu 2024. Aktor nie musiał fatygować się na plan, bowiem do jego realizacji użyto sceny z filmu "Thor: Mroczny świat". Hemsworth odniósł się do tego w rozmowie z portalem ComicBook.

Nie wiedziałem. Jestem tam? Ale super – stwierdził. Trochę o tym zapominasz, a potem myślisz: "Ale super! Jestem częścią ekipy. Mówią o mnie, mimo że nie ma mnie w filmie". Ale szczerze mówiąc, wspaniale jest być częścią tego świata. Tym, co czyni go tak wspaniałym, są wzajemne powiązania między kolejnymi produkcjami.

Chris Hemsworth nie będzie jedyną gwiazdą, która pojawi się w "Deadpoolu & Wolverinie". Swoje cameo mają mieć m.in. Jennifer Garner (filmowa Elektra), Aaron Stanford (Pyro), Tyler Mane (Sabretooth) i Owen Wilson (Mobius M. Mobius). Według niepotwierdzonych informacji może ich być znacznie więcej. Przeczytaj: Taylor Swift w Marvelu? Plotka powraca.

"Thor: Miłość i grom"  oraz "Furiosa: Saga Mad Max" w podcaście Mam parę uwag


Zachęcamy do wysłuchania odcinków podcastu Mam parę uwag, w których Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o filmach "Furiosa: Saga Mad Max" i "Thor: Miłość i grom".

Ostatnie projekty Chrisa Hemswortha. Zobacz zwiastun filmu "Furiosa: Saga Mad Max"


Aktualnie filmografię Chrisa Hemswortha zamyka widowisko "Furiosa: Saga Mad Max", w którym wcielił się w postać Dementusa, przeciwnika tytułowej bohaterki. Zobaczcie jego zwiastun:W ostatnich latach mogliśmy go zobaczyć m.in. jako Thora w filmach i serialach z uniwersum Marvela – "Avengers: Wojnie bez granic" i "Końcu gry" oraz "Thorze: Miłości i gromie", a także zrealizowanych dla Netfliksa filmach "Pajęcza głowa" i dwóch odsłonach przygód Tylera Rake'a. Wśród zbliżających się projektów z jego udziałem jest m.in. animacja "Transformers: Początek", w której użycza głosu Optimusowi Prime'owi, oraz niemająca tytułu biografia Hulka Hogana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones