Jenna Ortega córką Winony Ryder w "Soku z żuka 2"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tim+Burton%2C+Winona+Ryder+i...Jena+Ortega.+Wygl%C4%85da+na+to%2C+%C5%BCe+nowy+%22Sok+z+%C5%BCuka%22+naprawde+powstaje-149886
Jenna Ortega córką Winony Ryder w "Soku z żuka 2"?
Czy Jenna Ortega zostanie gwiazdą  "Soku z żuka 2"? Wiele na to wskazuje. Jak donosi The Hollywood Reporter, powołując się na sprawdzone i anonimowe źródła, aktorka miałaby zagrać córkę bohaterki, którą w oryginale grała Winona Ryder.

Jenna Ortega i "Sok z żuka" - doskonałe połączenie?

 

Ortega jest obecnie na fali
, zaś jej kariera orbituje wokół wszystkiego, co związane z horrorem, komediohorrorem i generalnie - kinem grozy w każdym wydaniu, od dwóch ostatnich części "Krzyku", przez "X" Ti Westa, po doskonale przyjęty serial "Wednesday" (zwiastun poniżej). Na planie tej ostatniej produkcji spotkała się już z Timem Burtonem. "To było fantastyczne doświadczenie, praca z tak ikonicznym twórcą i jednocześnie jednym z najsłodszych i najcieplejszych ludzi w branży" - mówiła w wywiadzie. Rola w nowym "Soku z żuka" wydaje się więc z tej perspektywy naturalną koleją rzeczy. Co ciekawe, wciąż nie potwierdzono udziału samego Burtona w projekcie - ostatni raz mówiło się o nim w ubiegłym roku, gdy firma Plan B Brada Pitta przejął pieczę nad filmem. O możliwości realizacji kontynuacji kultowego "Soku z żuka" mówi się zresztą od lat. Najbliżej realizacji projekt był w latach 2013-15. Jesienią 2013 roku dowiedzieliśmy się, że Tim Burton nakręci film, a Michael Keaton powróci w tytułowej roli. W 2015 roku do obsady dołączyła Winona Ryder, a zdjęcia miały rzekomo rozpocząć się w ciągu kilku miesięcy. W 2016 roku Tim Burton zaprzeczył jednak, by był zainteresowany realizacją filmu. Przed trzema laty dostaliśmy z kolei informację, że Warner Bros. nie rezygnuje z projektu i zatrudnia kolejnego scenarzystę. Plotki o projekcie powróciły jeszcze w 2021 roku, ale na nich się skończyło.

O filmie "Sok z żuka"Oryginał z 1988 roku opowiadał o młodym małżeństwie, które zginęło, ale pozostało uwięzione w swoim domu jako duchy. Dom, niestety, został sprzedany, zaś nowi właściciele panoszą się w nim, dokonując zmian, które małżonków są mocno nie w smak. Duchy decydują się przywołać obleśnego, natrętnego i irytującego Beetlejuice'a, który pozbędzie się niechcianych mieszkańców.

7 wspaniałych - nasze ulubione filmy o duchachPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones