Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/To+jeszcze+nie+koniec+Robert+Downey+Jr.+w%C5%82o%C5%BCy+kostium+Iron+Mana+w+dw%C3%B3ch+filmach-96729

To jeszcze nie koniec! Robert Downey Jr. włoży kostium Iron Mana w dwóch filmach

  • Deadline
  • autor: mp
  • Filmy
Iron-Man-3.jpg
Robert Downey Jr. w niedawnych wypowiedziach do mediów sugerował, że chyba nadszedł czas, by odłożył kostium Iron Mana do szafy. Najwyraźniej jednak była to zagrywka taktyczna mająca na celu wymuszenie na Marvelu większej szczodrości przy oferowanej gaży.

Aktor osiągnął, co chciał. Doszedł do porozumienia z wytwórnią i wystąpi jako Tony Stark/Iron Man jeszcze dwukrotnie. Pierwszym filmem będzie "The Avengers 2", którego premiera planowana jest na początek maja 2015 roku. Drugim "The Avengers 3", co jest pierwszym oficjalnym potwierdzeniem, iż trzecia część powstanie. Jak widać, wciąż nie ma mowy o czwartej części "Iron Mana".

Szczegóły umowy nie są znane. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że za pierwszą część "Avengers" dostał ok. 50 milionów dolarów, nowa umowa z całą pewnością zawiera porównywalne kwoty. Teraz powstaje pytanie: jak zareagują na to pozostałe gwiazdy Marvela, które zarabiają średnio 1/10 tego co Downey Jr.

zobacz też:

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię