To nie Moana. Dlaczego Auli’i Cravalho nie chce wrócić do tej roli w aktorskiej wersji filmu?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+nie+Moana.+Dlaczego+Auli%E2%80%99i+Cravalho+nie+chce+wr%C3%B3ci%C4%87+do+tej+roli+w+aktorskiej+wersji+filmu-150855
To nie Moana. Dlaczego Auli’i Cravalho nie chce wrócić do tej roli w aktorskiej wersji filmu?
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Auli’i Cravalho, która użyczyła głosu Moanie, bohaterce animacji "Vaiana: Skarb oceanu", nie wróci do tej roli w przygotowywanej właśnie aktorskiej wersji filmu. Młoda aktorka będzie jednak pełniła obowiązki producentki.  

Kadr z animacji "Vaiana: Skarb oceanu"

Dlaczego Auli’i Cravalho nie chce zagrać Moany w aktorskiej wersji filmu?


Auli’i Cravalho wytłumaczyła, dlaczego nie chce zagrać Moany w aktorskiej wersji filmu w krótkim wideo, które udostępniła na swoim Instagramie. 

Kiedy w wieku 14 lat zostałam obsadzona jako Moana, wydarzenie to we wspaniały sposób odmieniło moje życie i pozwoliło mi zacząć karierę – powiedziała. Nie wrócę jednak do tej roli w aktorskiej wersji filmu. Uważam, że obsada powinna dokładnie odzwierciedlać postacie i historie, które chcemy opowiedzieć. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam nową aktorkę, która sportretuje nieustraszonego ducha Moany, jej poczucie humoru i emocjonalną siłę. Jestem zaszczycona, że mogę przekazać pałeczkę kolejnej kobiecie pochodzącej z wysp Pacyfiku, aby uhonorować niesamowite ludy, kultury i społeczności tego regionu, które pomagają zainspirować jej historię. Nie mogę się doczekać tych wszystkich pięknych reprezentacji. Mahalo.

O planach zrealizowania aktorskiej wersji animacji "Vaiana: Skarb oceanu" dowiedzieliśmy się w kwietniu. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

Zobaczcie zwiastun oryginalnej wersji: Nie tylko głos Moany. Skąd znamy Auli’i Cravalho?


Auli’i Cravalho najlepiej znana jest jako głos Moany, bohaterki animacji "Vaiana: Skarb oceanu". Do roli tej wróciła w filmie "Ralph Demolka w internecie" oraz grze "Disney Dreamlight Valley". Wystąpiła także w serialu "Podnieś głos" oraz filmach "Prawie jak gwiazda rocka", "Darby i duchy" i "Krasz". Aktualnie jej filmografię zamyka serial "Siła". Zobaczcie jego zwiastun: "Siła" przedstawia historię, w której w pozornie poukładanym świecie nic nie jest takie, jakim się wydaje. Nastoletnie dziewczyny nagle zyskują moc porażania prądem, co wywołuje serię nieprzewidywalnych wydarzeń. Fala zmian zachodzących w nastolatkach prowadzi do całkowitego zakłócenia równowagi w świecie. Widzowie śledzą losy bohaterów w różnych zakątkach kuli ziemskiej – od Londynu po Seattle i od Nigerii po Europę Wschodnią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones