W Madrycie rozpoczęła się produkcja 2. sezonu "Szkoły dla elity"!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/W+Madrycie+rozpocz%C4%99%C5%82a+si%C4%99+produkcja+2.+sezonu+%22Szko%C5%82y+dla+elity%22-131457
Paczka się powiększa! W nowym sezonie "Szkoły do elity" do obsady dołączają Jorge López, Georgina Amorós i Claudia Salas.

  
Claudia Slas / Georgina Amorós
Jorge López


Nowe odcinki wyreżyserują Silvia Quer ("Bajo sospecha", "Velvet", "Febrer") oraz Ramón Salazar ("Niedzielna choroba", "Trzy metry nad niebem") i Dani de la Orden ("El Mejor Verano de mi vida", "Fiesta"), którzy byli odpowiedzialni także za reżyserię pierwszego sezonu.
8 nowych odcinków, nagranych w technologii 4K, będzie dostępnych dla widzów Netflix na całym świecie w 2019 roku. Za produkcję drugiego sezonu ponownie odpowiadać będzie Zeta Audiovisual ("Teraz albo nigdy", "Trzy metry nad niebem", "Tylko Ciebie chcę").

O serialu

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. Kto ma krew na rękach?

Scenariusz do serialu napisał Carlos Montero (autor scenariusza do "Krawcowej z Madrytu" oraz twórca serialu "Física o química") i Darío Madrona (autor scenariuszy do seriali "Geneza" i "La chica de ayer" oraz współtwórca niezwykle popularnego serialu "Los Protegidos"). 

Serial można obejrzeć TU