WIDEO: Na planie "Los Numeros"

Informacja nadesłana przez dystrybutora, FilmwebTV / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Na+planie+%22Los+Numeros%22-71643
Już dziś wieczorem w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbędzie się uroczysta premiera najnowszej komedii w reżyserii Ryszarda Zatorskiego "Los numeros". Z tej okazji zapraszamy Was do obejrzenia materiału wideo z planu zdjęciowego filmu.


Jak zapowiadają organizatorzy premiery będzie to filmowy wieczór pełen akcji i atrakcji. Swój udział potwierdzili aktorzy występujący w filmie: Leszek Żurek, Weronika Książkiewicz, Tamara Arciuch, Antoni Pawlicki, Justyna Schneider, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Paweł Tomaszewski, Rafał Mroczek, Michał Żurawski. Oprócz obsady "Los numeros" na czerwonym dywanie pojawią się m.in. Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Patrycja Kazadi, Edyta Olszówka, Kasia Glinka, Magda Schejbal i wiele innych znanych osób.

Justyna Schneider, aktorka która debiutuje na dużym ekranie w komedii "Los numeros" i to od razu w głównej roli, pojawi się na premierze w niezwykłej kreacji specjalnie dla niej zaprojektowanej przez młodą projektantkę Kaję Śródkę.

Co pokażą gwiazdy na czerwonym dywanie? Która z aktorek będzie błyszczeć najbardziej i zachwyci swoją kreacją? O tym dowiemy się jutro, a czym obsada "Los numeros" zaskoczy na dużym ekranie będzie wiadomo już od 25 marca w kinach.