WIDEO: "Dunkierka" w "World of Warships" i World of Tanks"

  • Wargaming.net
  • Gry
21 lipca do polskich kin trafiła długo wyczekiwana "Dunkierka" Christophera Nolana. Nasz redaktor Jakub Popielecki ocenił film na 8/10, pisząc w swojej recenzji: 

"Nolan nakręcił – jak na blockbusterowe standardy – film w zasadzie awangardowy, wykoncypowany. A i tak potrafił poruszyć emocjonalną strunę. "Dunkierka" nie tylko przykuwa do fotela, ale prowokuje do myślenia, jeszcze długo po seansie. Brzmi jak ideał."


0326a086-46f8-11e7-9aef-d89d6715223c.jpg


Z okazji premiery filmu firma Wargaming.net nawiązała współpracę z Warner Bros., na mocy której do gier "World of Tanks", "World of Warships" i "World of Warplanes" trafiła czasowa zawartość związana z wydarzeniami, które w swoim filmie pokazuje Christopher Nolan. Przygotowaliśmy dla Was dwa materiały wideo, w których będziecie mogli zobaczyć jak ta specjalna zawartość prezentuje się w "World of Warships" oraz w konsolowym "World of Tanks".


3 21


Operacja Dynamo to wydarzenie typu PvE, które możecie rozegrać w trybie kooperacji z przyjaciółmi. Aby wziąć w niej udział należy wybrać jeden z dwóch specjalnych niszczycieli – brytyjskiego Anthony lub francuskiego Cyclone. Na czas trwania wydarzenia są one dostępne za darmo dla każdego gracza. Zadaniem w grze jest ewakuacja tonących marynarzy w określonych częściach mapy. Brzmi prosto? Tylko w teorii gdyż kapitanowie muszą uważać na miny głębinowe i wrogie jednostki. Za uczestnictwo i wykonywanie określonych misji otrzymacie specjalnego, brytyjskiego kapitana z unikatowymi cechami. Warto zauważyć, że zmienił się również widok portu stylizowany na Dunkierkę. Co istotne, jest to pierwsze wydarzenie historyczne w "World of Warships".

Z okazji kooperacji z filmem Dunkierka wypuszczono również okręt premium HMS Gallant, który brał udział w operacji. Jest on trzecim, alternatywnym okrętem, z którego możecie skorzystać podejmując wyzwanie. Ta brytyjska jednostka posiada dwie wyrzutnie torped, 4 działa, osłonę dymną, charakteryzuje się ponadto dobrą prędkością i zadawanymi obrażeniami.

Grę pobierzecie za darmo wchodząc na http://www.worldofwarplanes.eu/.

"World of Tanks" na PS4 i Xbox One

3 21


W konsolowym "World of Tanks" gracze wezmą udział w serii misji Pamiętajmy o Dunkierce. Biorąc udział można będzie zdobyć pojazdy inspirowane wydarzeniami, a zdobyte doświadczenie, wirtualni czołgiści i piloci będą mogli wymienić na wyposażenie w grze, wliczając w to m.in. okolicznościowe kamuflaże i wiele więcej.

Grę pobierzecie za darmo z PlayStation Network i ze Sklepu Microsoftu.
Informacja sponsorowana

zobacz też: