Wahlberg uwięzi Christiana Bale dla twórcy "X-Menów"

christian-bale.jpg
Projekt "Prisoners", który jeszcze niedawno wydawał się niczym więcej jak popłuczynami po "Uprowadzonej", zaczyna nabierać coraz bardziej interesujących kształtów. Najpierw w obsadzie pojawił się Mark Wahlberg, potem zainteresowanie reżyserią wyraził Bryan Singer, a teraz nieoficjalne źródła podają, że w filmie wystąpić chce Christian Bale.

Scenariusz "Prisoners" jest podobno bardzo mroczny. Kiedy 6-letnia córka stolarza z małego miasteczka zostaje porwana wraz z koleżanką, rozpoczynają się poszukiwania. Początkowo ojciec, zaprawiony myśliwy, ultrakonserwatysta współpracuje z młodym policjantem, któremu marzy się wyrwanie do wielkiego miasta. Rozczarowany pracą stróżów prawa, postanawia wziąć sprawę w swoje brutalne ręce. Więzi mężczyznę, którego uważa za porywacza i torturami próbuje wymusić na nim odpowiedź na pytanie, co też się stało z dziewczynkami.

"Prisonser" na razie nie zostało zakupione przez żadne studio filmowe. Mając jednak tak gwiazdorską ekipę z pewnością chętnych będzie wielu. Autorem scenariusza jest nieznany – jeszcze - Aaron Guzikowski.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię