Weź udział w wielkiej loterii Cinema City. Już tylko do końca lipca "Wygrywa każdy kinoman!"

https://www.filmweb.pl/news/We%C5%BA+udzia%C5%82+w+wielkiej+loterii+Cinema+City.+Ju%C5%BC+tylko+do+ko%C5%84ca+lipca+%22Wygrywa+ka%C5%BCdy+kinoman+%22-147095
Nieważne jakim typem kinomana jesteś, w Cinema City tego lata i tak będziesz wielkim wygranym! Jak to możliwe? Wystarczy, że jeszcze do końca lipca kupisz bilet do Cinema City na wybrany seans, zarejestrujesz unikalny kod z biletu na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl i będziesz mógł odebrać jedną z nagród gwarantowanych. A wciąż jest o co walczyć! Na szczęśliwych zwycięzców czekają m.in.: samochód Skoda Karoq, hulajnogi Xiaomi, bilety do Parku Wodnego Suntago, roczne abonamenty kinowe Unlimited i wiele, wiele więcej. Spiesz się, bo zapas nagród szybko się zmniejsza!              


Już po raz siódmy Cinema City zaprasza wszystkich fanów przeżywania filmowych emocji na wielkim ekranie do wzięcia udziału w letniej loterii, w której do wygrania jest ponad pół miliona nagród. W tym roku loteria promowana jest pod hasłem "Wygrywa każdy kinoman!", tak więc każdy kto w okresie trwania loterii, tj. do 31 lipca zakupi bilet na dowolny seans, otrzyma specjalny kod loteryjny i po zarejestrowaniu go na dedykowanej stronie konkursowej: www.wygrywakazdykinoman.pl, zgarnie nagrodę! A tych jeszcze trochę zostało! Wciąż na pewnego szczęśliwca czeka główna nagroda loterii, czyli nowa Skoda Karoq, a także vouchery do Parku Wodnego Suntago, hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter 3, roczne abonamenty kinowe Cinema City Unlimited, a także nagrody kinowe: darmowe bilety, czy przekąski barowe.

 

Jaka nagroda kryje się pod kodem z Twojego biletu? Wybierz się do Cinema City na seans i daj się zaskoczyć! A w ostatnie tygodnie lipca będzie co oglądać! Coś dla siebie znajdą fani uniwersum Marvela: "Thor: Miłość i Grom", niesamowitych animacji: "Minionki: Wejście Gru", "Niezgaszalni", "DC Liga: Super Pets", czy mrożących krew w żyłach horrorów: "Zbrodnie przyszłości". W repertuarze nie zabraknie także świetnego komediodramatu: "Powodzenia, Leo Grande", a także czegoś dla wielbicieli romansów: "Na chwilę, na zawsze", dreszczyku emocji: "Niewiniątka" i dobrego humoru: "A oni dalej grzeszą, dobry Boże!" oraz "Pracownik miesiąca".

Co zrobić, aby wygrać w loterii Cinema City?Kup bilet w kasie kina, przez aplikację mobilną Cinema City lub na www.cinema-city.pl na wybrany seans, na którym znajdziesz indywidualny, 18-cyfrowy kod loterii. Następnie zarejestruj go na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl lub w aplikacji konkursowej "Wygrywa każdy kinoman!" (do pobrania na iOS oraz Android) i wygrywaj! Tak, to takie proste! Potwierdzenie wygrania nagrody otrzymasz również drogą e-mail, wraz z instrukcją odbioru danej nagrody. W loterii udział biorą wyłącznie płatne bilety, a jedna osoba może zarejestrować maksymalnie 10 kodów promocyjnych. W ten sposób Cinema City chce obdarować wyjątkowymi nagrodami jak najwięcej kinomanów!

Tego lata najlepsza rozrywka czeka w Cinema City! Szczegóły odnośnie loterii "Wygrywa każdy kinoman!" dostępne są na stronie www.cinema-city.pl oraz www.wygrywakazdykinoman.pl.
Informacja sponsorowana