Wiosna 2021 w TVP VOD

https://www.filmweb.pl/news/Wiosna+2021+w+TVP+VOD-141456
Wiosna 2021 w TVP VOD
źródło: materialy promocyjne

Wiosna w TVP VOD to ekscytujące premierowe filmy i seriale, powrót do przeszłości z unikatowymi archiwaliami oraz rozrywka w najlepszym wydaniu. Nie zabraknie również sprawdzonych formatów i kolejnych sezonów ulubionych seriali, a także zrealizowanych z rozmachem seriali BBC. "Genialna przyjaciółka", "Elżbieta I", 3 sezon "Stulecia Winnych", "Miniaturzystka", "Wniebowzięci" – tych tytułów nie można przegapić!Wiosnę w TVP VOD zapoczątkował 21 lutego 1. sezon mini serialu "Genialna przyjaciółka", znakomita ekranizacja największego dzieła uwielbianej przez czytelników Eleny Ferrante o trwającej ponad 60 lat kobiecej przyjaźni. 2. sezon serialu dostępny będzie w TVP VOD od kwietnia. Zaintryguje także "Miniaturzystka" ze zjawiskową Anyą Taylor-Joy. Wśród premier serialowych w TVP VOD pojawią się także m.in. "Babie lato" – przejmujący dramat historyczny rozgrywany na tle kolonialnych Indii, najnowszy remake "Wszystkich stworzeń dużych i małych" o ciężkiej, ale i wdzięcznej pracy młodego weterynarza, i laureatka Złotych Globów – "Elżbieta I" z genialną kreacją Helen Mirren. Od marca do maja, w każdą niedzielę TVP VOD zaprasza na premiery całego sezonu nowego tytułu serialowego, a dodatkowo w piątki i soboty od marca do czerwca na extra premiery kolejnych odcinków wybranych tytułów. 


Z nowości fabularnych TVP VOD, prezentowanych w ramach kolekcji "Wolne soboty", warto wymienić m.in. dramat "Hawking" o chorującym na stwardnienie zanikowe boczne wybitnym fizyku Stephenie Hawkingu, z fenomenalnym Benedictem Cumberbatchem. Emocji dostarczy także obsypany nagrodami "Ja, Daniel Blake" Kena Loacha o bezduszności biurokracji, rozbawi i wzruszy "Kwartet" o kulisach przygotowania koncertu w domu spokojnej starości. W wielkanocny niedzielny poranek na najmłodszych czekać będą także animacje o superbohaterach, m.in. "Kumple z dżungli" o paczce przyjaciół ratujących dżunglę z rąk misia-terrorysty, czy "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów", w której dwaj Galowie kolejny raz odpierają atak Rzymian na wioskę.

Dla miłośników wysmakowanych produkcji od BBC, TVP VOD przygotowało "Weekend wielkich powrotów" – w pierwszych dniach kwietnia widzowie wrócą do całych sezonów ulubionych tytułów, m.in.: "Wojny i pokoju", "Nędzników", szerokiego wyboru ekranizacji Jane Austen (m.in. "Emma", "Duma i uprzedzenie", "Rozważna i romantyczna"), a także bawiących do łez komedii, m.in. "'Allo 'Allo"! czy "Co ludzie powiedzą"?.


Wiosna w TVP VOD to kontynuacja ulubionych seriali produkcji TVP, których premierowe odcinki dostępne będą jak zwykle przed emisją w telewizji. Na vod.tvp.pl można będzie oglądać odcinki m.in. 3. sezonu "Stulecia Winnych", "M jak miłość", "Komisarza Alexa", "Leśniczówki", "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe", "Ojca Mateusza", "Klanu" czy "Na sygnale".

Z międzynarodowych kontynuacji serialowych zobaczymy ponownie cieszące się olbrzymią popularnością tureckie produkcje: "Więzień miłości", "Elif", "Przysięga" oraz wspaniale przyjętą rosyjską "Kozacką miłość". Z zagranicznych nowości antenowych, dostępny będzie ukraiński serial "Czarna róża" o historii nauczycielki Valerii, która na skutek wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu i kłamstwa odrzuconego adoratora zostaje rozdzielona z ukochanym na kilkadziesiąt lat, a także francuska produkcja "Karmazynowe wesele" – o tajemniczej śmierci panny młodej i mrocznych sekretach rodziny.

TVP VOD zaskoczy wiosną szczególnie bogatym zbiorem unikalnych archiwaliów. Od 3 marca, w ramach cyklu "Klasyczna środa", TVP VOD zaprezentuje klasykę kina polskiego m.in. "Jańcio Wodnik" z poruszającą kreacją Franciszka Pieczki, "Wniebowzięci" z niezapomnianym duetem Maklakiewicz-Himilsbach czy "Spis cudzołożnic" z Jerzym Stuhrem.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: