Zapytaj redakcję Filmwebu, o co tylko chcesz

  • Filmweb
  • Filmy, Inne
Żelazna hollywoodzka zasada mówi: jeśli coś chwyciło za pierwszym razem, powinno chwycić także za drugim. Dlatego dwa lata po premierze naszego specjalnego wigilijnego programu, w którym odpowiadaliśmy na Wasze pytania, postanowiliśmy przygotować sequel!

1.jpg


Dlaczego jesteśmy fanboyami Marvela? Po co te nieustanne zmiany layoutu? Czemu Filmweb schodzi na psy? To tylko niektóre z fundamentalnych pytań, które zadajecie nam na łamach Filmwebu. Pytacie pod newsami i materiałami wideo, pod artykułami i recenzjami, na forach i w prywatnych mailach. Zaś my, mając na względzie Waszą ciekawość oraz zbliżające się święta, postanowiliśmy po raz kolejny odpowiedzieć przed kamerą na nurtujące Was pytania.

Pytajcie o cokolwiek. O kino, gry i seriale, a także o rzeczy błahe. Pytajcie całą redakcję i konkretnych redaktorów, a swoje pytania przysyłajcie do 10 grudnia na adres:
 
pytania@filmweb.pl (możecie również zostawiać je w komentarzach pod tym newsem).
 
Na najciekawsze odpowiemy przed kamerą, a wszystkie, nawet najbardziej absurdalne, weźmiemy pod uwagę. Jesteśmy gotowi, nie bierzcie jeńców.

Na koniec przypominamy odcinek z 2015 roku:

3 21