30 Seconds to Mars

powrót do forum osoby 30 Seconds to Mars

Muzyka prędzej podchodzi pod pop rock, ogólnie wokal Jareda też nie powala, szanuję go jako aktora ale nie jako muzyka, bo on zwyczajnie się tam nie nadaje. (To tylko moja opinia ale mogę być za to zlinczowany). Jak sobie przypomnę koncert na który poszedłem z dziewczyną... Dam 6 ale tylko ze względu na Leto do którego mam szacunek.

użytkownik usunięty
ILoveHaribo

Nie będziesz zlinczowany bo fani Jared' a Leto i jego zespołu 30 Seconds To Mars już dawno przestali ingerować w kpiny innych ludzi, przeciwnej jego muzycznej karierze KTÓRA KWITNIE - 30 STM zaprezentował niedawno swój nowy utwór " Up In The Air " - który okazał się świetnym zwiastunem nadchodzącego krążka :) - kariera aktorska - cóż, powraca w nietypowej roli :)
Masz swój gust, ale nie musisz ciągle uświadamiać innym, że JL nie nadaje się do Muzyki, i klimatu 30 STM
(to że to POP, czy takie tam pierdoły), bo jest już na to za późno, na rynku 30 STM jest już 14 lat,
ma miliony fanów, i garstkę krytyków, jak cała reszta tego świata innych zespołów, aktorów, wykonawców itp.

Pozdrawiam :)

Przynajmniej jedyna osoba która nie określiła mnie mianem dyletanta (tak jak to robi jego ekscelencja Flashback)

użytkownik usunięty
ILoveHaribo

Heh, nie jestem większością populacji domeny Fanów 30 STM, ale nim jestem - fanem, ale potrafię przyjąć do wiadomości krytykę ludzi których muszę uszanować, bo mają cholerne prawo do własnego zdania....ale są granice prawda ?, jak czasem inni dają w palnik i szkalują nie tylko aktora a samych jego fanów...w tedy warto besztać ludzi :)

Szacunek :)

Nie krytykuję prawdziwych fanów (do takich mam respekt), tylko ogłupiałe nastolatki które są gotowe zrobić wszystko byle by mieć jakikolwiek kontakt z danym artystą. Nie szkaluję Jareda jako aktora bo aktorem jest bardzo zdolnym, niezwykle ciekawie sobie role dobiera. Podejrzewam że gdybyś skrytykował SOAD, który uwielbiam, pewnie spotkałbyś się z podobną wypowiedzią co Twoja pierwsza :)

użytkownik usunięty
ILoveHaribo

I to jest dzikość nastolatek.....to że Jared zaświeci sutkami na scenie podczas koncertu, a one orgazmem mdleją....to prawda, ale czy przez nie inny fan, np. taki jak ja, uwierz normalny poszukiwacz dobrej muzyki muszę cierpieć za to że fanki robią z siebie durne czynniki - udowadniając krytykom że 30 STM to szajs bo fani mają zaloty...połowa ludzi na FW pisała to samo, i będzie pisać, bo fanka jest stuknięta to trzeba się czepiać też normalnych ludzi, to mnie wkurza, i chcę się wybronić, jestem fanem 30 STM już 9 lat, duży staż koncertowy, sam mam zespół, i wiem jak to wszystko działa.
Nie krytykuje, nie zamierzam się czepiać, i nie przymierzam się do tego SOAD, szacunkiem wyrabiamy sobie respekt,
ty go masz, bo mam szacunek do ciebie, dokładnie i z kulturą opisałeś temat, nie wytykający zdanie fanów.
Ale przylecą tacy co zaczną pod twoim postem pisać że jesteś trollem bo lubisz JL, lub 30 STM, albo fani że tak na niego piszesz, na ich idola.....to chore, wnikam do takich ludzi, ale to nic nie daje......i raczej to się nie zmieni :)

Żeby Cię drogi kolego uświadomić, SOAD = System of a Down, nie chciało mi się rozwijać skrótu. Co do kultury, tak - szanujmy się, przyznaję Ci całkowitą rację, skoro Ty nie przyczepiłeś się do mojej opinii tylko w spokoju podłączyłeś się do dyskusji, nie będę mieć żadnych problemów, też byłem w zespole, odszedłem gdy sprzedałem basową i wiem jak to jest z fankami na przykładzie kumpla z zespołu który ma niesamowity talent wokalny i nękają go "psychofanki" które jest zmuszony blokować. I widzę w avatarku mojego ulu bohatera RE :)

użytkownik usunięty
ILoveHaribo

Wiem co to SOAD - skróty jeszcze kumam ;)
Dokładnie, kultura i szacunek, bez zbędnych docinków bo ty wolisz SOAD a ja 30 STM, jesteśmy dorośli, jesteśmy ludźmi i mamy mózgi, trzeba się szanować, takim zamiarem zawsze zdobędziemy respekt :)
Ja tak mam, nie krytykuję innych bo mają inny gust, w tym przypadku, twoim przypadku, wyświetlił bym to jako motto dobrego komunikowania się :) - bo tak należy robić, jest też społeczność niedorozwinięta, o której nie muszę ci pisać i wiesz co potrafi :)
Mam tak samo, niedawno zmiana wokalisty, teraz nagramy płytę, może się uda :)
Tak Avatar to Leon S. Kennedy z RE Damnation - i tu jest trafny gust, bo mój też ulubiony :)
Czyżby fan RE ?

Tak, od pewnego czasu zacząłem coraz częściej grywać, może nie grałem po kolei, zacząłem od 4 która mnie cholernie wciągnęła, grałem też w 3 i 5.

użytkownik usunięty
ILoveHaribo

To super, ja przeszedłem wszystkie części, czasem tylko po razie :)
Bo mam forum o RE na Facebook' u i potrzebuje ludzi, jak byś chciał to zapraszam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones