Adam BrownXXXIX

7,6
2 487 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Brown

a tu najbardziej irytujący ryj życia.

Dekadencja

W Hobbicie wygląda świetnie ^^

BloodyFailTV

Jest aż zbyt przerysowany jak na krasnoluda i w zasadzie prawie nic nie mówi ;P

StaraPanna

Widać, że kilka osób nie czytało książki, w której większa część krasnoludów nie mówiła zbyt wiele.

agi1420

Widać, że kilka osób chciało być zabawnych i mądrych. Czytałam książkę. Co nie zmienia faktu, że taka charakteryzacja była dla mnie przerysowana. Nie każdy ma wyglądać jak Aidan Turner, ale wciąż kwintesencją krasnoluda jest dla mnie Gimli. I jak sama pewnie wiesz ekranizacja to nie wierne oddanie książki, więc ta postać mogła by być czymś więcej niż karykaturą, która nie wypowiada praktycznie zdania. Postać sympatyczna i łatwo zapada w pamięć więc można o nieco wykorzystać.

StaraPanna

moze i przerysowana, bo moim zdaniem w Hobbicie chodzi wlasnie o to, żeby pokazac rozne charaktery. Ori (wg filmu) jest najmłodszy i widać to wlasnie po fryzurze i jego sposobie bycia. a skoro rozne charaktery to i różny adekwatny do tego wygląd. jakby wszyscy byli w jednym wieku i wyglądali jak Gimli tylko wlasnie z roznymi kolorami wlosow i bród, to by było nudno.
Tylko krytykę widać przeważnie, czemu nikt się nie zastanowi, co chceli tym czy czyms innym przekazac tworcy filmu ? to jest o wiele ciekawsze - rozgryzać zamiary profesjonalistów - niż samemu się "madrzyc" nie majac w sumie nic oryginalnego do powiedzenia i uwazac, ze się pozjadalo wszystkie rozumy - większość ludzi się tak zachowuje i przez to jest smieszna.
HOBBIT to teatr, to studium osobowości, dlatego warto ogladac w 48 klatkach, to widowisko psychologiczne (m.in.) jakich mało.

StaraPanna

Mnie się podobał, a tekst o tym, że nie lubi zielonego jedzenia jest jednym z nielicznych jakie zapamiętałam z filmu :)

użytkownik usunięty
Dekadencja

A ty niby najpiękniejszy na świecie ???

Nie, ale ja nie gram w filmach i nie rozpraszam widzów.

użytkownik usunięty
Dekadencja

To może nie chodź jak ci się nie podoba.

Gdzie mam nie chodzić?

użytkownik usunięty
Dekadencja

Do baru :)

Dekadencja

Zgadzam się, wygląda na takiego przygłupa -.- ale jeden taki potrzebny, może szybko padnie :d

turbotran

"Może szybko padnie" - kolejna osoba nie czytająca książki...

turbotran

Jak tak można?

SgtPepper1942

Podobny do
http://www.filmweb.pl/person/Maciej+Go%C5%82%C4%99biowski-152951

original00

Och, to by wyjaśniało, dlaczego wydawało mi się, że gdzieś go już wcześniej widziałam.

turbotran

Nie padnie tak szybko: :) Zginie wiele lat po zakończeniu akcji "Hobbita", a przed rozpoczęciem wyprawy po pierścień.

Niestety Jego koniec był tragiczny: "Ori, biegle posługujący się pismem elfów, wziął udział w wyprawie Balina do Morii. Był autorem ostatnich wpisów w kronice Mazarbul. Zginął w 2994 roku w czasie ostatniego napadu orków" Ostatnie wpisy odczytał Gandalf gdy wraz z Drużyną Pierścienia przechodził przez Morie.

Dekadencja

Co jak co ale ryj ma irytujący. Podobny strasznie do Messiego xD (nie żebym go hejtotwała czy coś)

Dekadencja

Haha, a moim zdaniem jest uroczy:) tak brzydki, że aż ładny i na krasnoluda pasuje świetnie... Nie to co Kili i Fili - krasnoludzkie tap madl...

Nesna

Z Kilim to zdecydowanie przesadzili. Wygląda za hot jak na krasnoluda o.O

Nesna

No pewnie, że jest uroczy, nie spodziewałam się, że ktokolwiek zechce go hejtować ;)

Nesna

Jakkolwiek porównanie Kiliego i Filiego do tap madl jest trafne :), to jednak pozwolę sobie obronić charakteryzację. Cieszy mnie ta różnorodność wśród krasnoludów, która nie sprowadza się tylko do różnych kolorów bród. Mamy dwóch młodych, nieprzyzwoicie przystojnych książąt, otyłego i rumianego Brombura, uroczego w swej ciućmokowatości Oriego (ta fryzura od garnka!...), Bifura po którym z daleko widać, że nie wszystkie klepki na miejscu, hipsterskiego Bofura... Jak w ludzkiej rasie, są szkarady, przeciętniacy i przystojniaki, czemu inaczej miałoby być u krasnoludów?

Z wyrazami szacunku
Kazik

Dekadencja

Najbardziej irytujący ryj życia seriooo ?? a patrzyłeś ty kiedyś w lustro ???

Dekadencja

Miałem identyczną reakcję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones