Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 572 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

Rozumiem klasyczną polską zawiść i zarzuty, że to córka byłego premiera, że załatwili jej, ale jej droga aktorska w której idzie pod prąd i nie gra w głupich i łatwych filmach świadczy o jej wielkiej klasie i właściwym podejściu do swojego zawodu.

Szacuneczek

Danilho

POPIERAM

saskialove

Dołączam się.
Jak dla mnie jedna z najciekawszych naszych młodych aktorek i przede wszystkim znana ze świetnej gry, a nie pokazywania się w mediach.

metabet

Ja tez nie rozumiem krytycznych uwag pod jej adresem. Faktem jest, ze kiedy pierwszy raz zobaczyłam ją w TV z "adnotacją", ze jest córką premiera Buzka to byłam baaardzo sceptycznie do niej nastawiona. Do czasu... aż nie obejrzałam jej w Teatrze Telewizji- zachwyciła mnie jak i późniejsze jej role filmowe.
Podoba mi się, ze się nie lansuje, nie uczestniczy w tym życiu celebrytów: skromna, utalentowana, niesamowita.

Danilho

nie chce nikogo denerwować ale dla mnie Agata b. jest najlepsza polska aktorka. ok nie znam się, nie jestem koneserem polskich filmów ale żadna polska aktorka mnie nigdy nie hipnotyzowała swoją grą, żadna prócz niej. widziałem ją kilka lat temu w tetrze tv, wszyscy chałturniczyli, ona nie.
poza tym jest inteligentna, pięknie mówi, uwielbiam ją.

mc_aural

Ja również bardzo lubię Agatę. Byłam zaskoczona Jej pełna uroku grą w "Zemście", a w "Rewersie" była zupełnie rewelacyjna! Mam nadzieję, że zostanie doceniona również na Filmwebie!

użytkownik usunięty
mc_aural

To mnie trochę martwi - ze nie mam porównania film/teatr.
Znam kilku aktorów, którzy byli dobrzy, a nawet świetni na deskach, ale teraz, kiedy widzę ich na ekranie, niestety, nie są w stanie mnie niczym zachwycić.
I czasem żałuję, że nie mogę zobaczyć Pani Agaty w teatrze - być może jest jedną z tych osób, które właśnie tam mają swoje miejsce?

Danilho

jak najbardziej zgadzam się z opinią, że Agata Buzek to dobra aktorka z dużym potencjałem i przede wszystkim sympatyczna osoba. Thumbs up!

Carnivore_filmweb

Zgadzam się z pozytywnymi opiniami! Agata jest bardzo naturalna, żywiołowa, naturalna. Świetnie zagrała w Rewersie. Jako Klara w "Zemście" jest lepsza od Beaty Tyszkiewicz.

Danilho

Taka jest niestety nasza polska mentalność. Nieważne, że Agata jest świetna w swoim fachu, mogłaby nawet Oscara dostać a i tak wszystko będą ją nazywać beztalenciem, albo jeszcze lepiej powiedzą że tata jej załatwił. Nie ma co się na tym fiksować, nie zmienimy tego.

użytkownik usunięty
goslawa25

Dlaczego zwalasz wszystko na mentalność? Tylko dlatego, że mam inne zdanie?

Danilho

popieram, w Rewersie jest porażająca, świetna aktorka, charakterystyczna. Można ją zobaczyć tylko w ambitniejszych produkcjach, brawo.

Danilho

właśnie to samo mi przyszło do głowy. wiele filmów z nią nie widziałam, ale zdążyłam wyrobić sobie o jej aktorstwie jak najlepszą opinię.

Danilho

...

Danilho

musiałaby grać z workiem na głowie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones