Alżbeta Lenska

Alżbeta Genowefa Lenska

5,2
833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alżbeta Lenska

Ma oczy jak Eva Mendes i chodż jeszcze niewiele osiągneła na ekranie to moim zdaniem już wkrótce zabłyśnie.Już nie mogę się doczekać jej udziału w "Jak Oni Śpiewają".Liczę że zrobi furorę...A tak przy okazji, Rafał ty farciarzu:)

użytkownik usunięty
Duke

Boże, czy jeszcze ktoś zdaje sobie sprawę że "choć" i chodź" to są inne słowa i nie mają tego samego znaczenia, mam nadzieję że kiedyś doczekam się automatycznych banów dla kaleczących język polski...

Obawiam się, że internet świeciłby wtedy pustkami, ale witaj w klubie obrońców polszczyzny. Ciekawe czy w innych państwach znajomość języka ojczystego też stoi na tak żenującym poziomie.

boolion

Widzę że "Miodek" i "Bralczyk" również zaglądają na Filmweb:)Nie wiem czy teraz zrobiłem jakiś błąd, ale jeśli jednak to nie bijcie he, he.Największy błąd jest taki że BETA odpadła z "Jak Oni śpiewają".Błąd to mało powiedziane...To WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.

Duke

Ja niestety nie słyszałem jak śpiewa, bo nie oglądałem pierwszego odcinka. Dla mnie Beta to świetna laska, ale jest w niej coś odpychającego - jest antypatyczna.

boolion

Mnie się wydaję jednak, że to jej facet jest antypatyczny.Buc, cwaniak i bajerant, ale może się myle.A może ciągnie swój do swego.Nie zmienia to faktu że koleś jest szczęściarzem bo BETA rzeczywiście jest ekstra z urody.W JAK ONI ŚPIEWAJĄ wypadła całkiem dobrze, także z zachowania w porównaniu z innymi, zmanierowanymi uczestniczkami(Mucha i Fraszyńska:blee)

Duke

No widzisz, a ja i Muchę i Fraszyńską uwielbiam :) A Rafała Cieszyńskiego też nie cierpię. Ma bardzo irytujący sposób bycia. Ciekawe czemu laski lecą na takiego pedałka ;)

boolion

Muchę i Fraszyńską można lubić za seriale i filmy w których występują.Jednak w JAK ONI ŚPIEWAJĄ obie prezentują żałosny show a ich zachowanie wskazuje na kompletne sodówę w głowie lub wpływ narkoryków i alkocholu:)))cała nadzieja w OLI SZWED...

Duke

Człowieku! Zastanów się co mówisz! Znasz Go? Nie! Więc proszę, nie gadaj jaki to On jest! Bo bladego pojęcie nie masz jaki jest naprawdę! A to co czytasz w gazetach to zwykłe bajki! Może i nie wszystkie, ale większość.

Duke

Rzeczywiście jest śliczna bo widziałam ją wczoraj :) W tv wygląda dużo gorzej niż w rzeczywistości...

Duke

moim zdaniem sporo jej brakuje do evy mendes.jest od niej tęższa.bym powiedzial krępa baba z niej i tyle.

Lestat_18

No widzisz, mi Beta podoba się o wiele bardziej od Evy Mendes.

boolion

no moze ci sie podobac.ale jak w tym wieku ma troche cialka to co będzie na starośc.....takie jest moje zdanie lubie szczuple dziewczyny i tego sie trzymam.

boolion

Chyba cie niezle pogięło/. zwykla przasna polka, z obwislymi cycami do psa ,bez talii i figury.I zwykle okrągle oczy. Eva Mendez ma piekne, skośnawe ,niesamowite spojrzenie, mniejsze ale zgrabniejsze cycuszki i FIGURE . A ciemiejsza skóra o i oczy nie sprawia,ze ktos jest do siebie podobny. Masz zenujacy gust. Jak spod remizy

snickers2013

Cześć 7 i pół roku później :D

snickers2013

Zdecydowanie to ciebie pogięło. ŻADEN ZDROWY UMYSŁOWO, HETEROSEKSUALNY FACET nie napisałby o tak atrakcyjnej kobiecie jak Alżbeta, kretynizmów typu: "zwykla przasna polka, z obwislymi cycami do p[a]sa ,bez talii i figury". Jesteś gejem, czy debilem? Pewnie jednym i drugim. Eva jest porównywalnie ładna z twarzy, ale z tymi swoimi cytrynkami nie może równać się do posiadaczki pięknych, pełnych, jędrnych cycuszków, jaką jest Alżbeta. Gust to ty masz żenujący.

Max66

Pełna zgoda. Podpisuję się pod każdym twoim słowem. Facet nie dość, że nie ma gustu (i oczu) to jest po prostu zwykłym hejterem. Oczywiście, gdyby miał możliwość poznać Betę bliżej i "sam na sam", to zmieniłby o niej zdanie o 180°. Normalka:)

Duke

No ładna, poza tym i tak ją lubię. Widziałam ją w kryminalnych i w pierwszej miłości teraz. Życzę kariery, bo ma talent.
pzdr ;)
A i z Rafałem Cieszyńskim tworzą świetną parę. Ładnie razem wyglądają.

Duke

Tak, zgadzam się co do oczu ;) Jak Eva Mendez ;D

Duke

Wiesz kogo mi przypomina wg mnie młodą Annę Jantar.

Ruben_fw

Moim zdaniem też ma coś z Anny Jantar, ale ma bardziej wyrazistą urodę i więcej seksapilu.

boolion

Zdecydowanie więcej :)

Duke

Masz tu swoją piękność
http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/rafal-cieszynski-i-alzbeta-lenska-na-rodzinnym -spacerze/nqdrcvl

Aldon

Argument z dupy wzięty. Nie dość, że na tych zdjęciach wygląda całkiem spoko, to praktycznie każda piękność posiada takie "zwykłe" spacerowo-zakupowe, nie odpicowane zdjęcia w laćkach i byle jakich ciuchach.

Max66

Fajnie wygląda bez makijażu i trochę ciałka ma Milf.

Ruben_fw

O kurczę, ten temat ma już ponad 10 lat. Betka nam się pochorowała w międzyczasie i wróciła do zdrowia, oby na stałe. A piękna jak była, tak jest.

boolion

Pełna zgoda i święta racja! Betka ma niebywały wdzięk, urok i seksapil! Zarówno kiedyś (za czasów Agenta) jak i teraz. Ostatnio często oglądam O. Mateusza, więc wiem co mówię. Poza tym proszę tylko spojrzeć na nią. Uroda/aparycja, a do tego seksowny głos!

raf_filmweb

https://www.youtube.com/watch?v=OaLDsfLLZ8k

raf_filmweb

Uroda, wdzięk, miła aparycja, a do tego jeszcze seksowny głos i intelekt! Klasa. Super kobieta. Brawa i zdrowia dla Betki!

raf_filmweb

Tak, jest spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones